Jump to content
Vesperala Forum

Poza mea


amadino

Recommended Posts

  • Replies 879
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sefule Asimetric, nu e corect! Postasi in afara temei topicului, trebuia sa deschizi topic nou-Instrumente muzicale favorite. :glaugh: Bijuteria de chitara se vede in toata splendoarea ei, in schimb chitaristul lasa loc liber imaginatiei. Oricum ar fi, esti inalt, elegant, stilat. Eu asta vad, asta declar. Cat despre locul tau de munca, pare a fi cel din visele multora.

Link to comment
Share on other sites

Saru' mana! :bighug:

Bijuteria de chitara face toata poza. Dar trebuia sa apar si eu, ca deh... :lol: Multumesc pentru descrierea pe care mi-ati facut-o. :) :blush: Acum ati vazut de ce tot spun ca-s al naibii de slab. :lol:

Intr-adevar, locul de munca e de vis si asta datorita sefei mele, care e cea mai tare sefa din lume. :D: Sunt norocos, recunosc.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

desigur, mai hales ca m-ai prins in forma, e a treia oara cand dau sa borasc..fratii mei tarani ma zapacesc de fiecare data cand pun vin in sticle de cola.

sigur ca poti frate Radu cel Rau

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

desigur, mai hales ca m-ai prins in forma, e a treia oara cand dau sa borasc..fratii mei tarani ma zapacesc de fiecare data cand pun vin in sticle de cola.

sigur ca poti frate Radu cel Rau

 

N-o sa te intreb de obisnuit mustata cu alea alea! :lol:

 

O rasucesti cu dejtele?

 

Serios intreb. :yessir:

 

 

Link to comment
Share on other sites

nu port musteti din cauza la fraierii de romani care enterpreteaza aiurea

hehe...nu frate, doar m-am visat tigan 2 ore,si intr-un fel ma simt asa

oricum mi-a facut placere sa mai dam duma.....asa ca intre tigani nebuni

stai ca mai facui poze azi, ca am multeeee gagici care tot trag intruna de mine sa ma vada

 

fereste linia

2014_06_01_204525.jpg

am o camera profesionala genius ilook de 30 de lei, care de banii astia te face artistic

2014_06_01_203955.jpg

 

bafta Radule !

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nu port musteti din cauza la fraierii de romani care enterpreteaza aiurea

hehe...nu frate, doar m-am visat tigan 2 ore,si intr-un fel ma simt asa

oricum mi-a facut placere sa mai dam duma.....asa ca intre tigani nebuni

stai ca mai facui poze azi, ca am multeeee gagici care tot trag intruna de mine sa ma vada

 

fereste linia

2014_06_01_204525.jpg

am o camera profesionala genius ilook de 30 de lei, care de banii astia te face artistic

2014_06_01_203955.jpg

 

bafta Radule !

 

Tin mult la tine, nasolule.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
n-am descriere. :think: :lol:

 

Iaca, poza mi-a trebuit, ca-l tot trag de maneca pe Barcelona sa puna poze si-acum stau de minute bune si ma zgaiesc la leandrul ala care intra prin geamul usii :o: ! Acum, eu recunosc c-am facut sambata cu cazanul niste tuica, dar , de atunci, s-a scurs ceva vreme si-ar fi trebuit sa-mi treaca, nu-i asa :( ?

Vespeee, sa vii sa-ti repari monitorul, ca ziua vede lucrurile cu susul in jos si cu dosul in fata , iar seara le vede intersectate cu planurile concurente.

Link to comment
Share on other sites

Sefule, esti un flacau pe cinste! Dar la creasta tot n-ai renuntat, nu vrei tu sa iesi din pluton si basta, este?

Auzi, dar leandrul , leandrul, cum e cu leandrul ala care trece prin geamul usii, ca adorm pe monitorul asta holbandu-ma la creanga aia din stanga ta, ia uite, frate, peste ce traznaie de iluzie optica dadui eu acum ! :confused: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Pfoai, deci ce ma ofticati! Nah, ca nu-i Barcelona cel mai tanar membru al formului.

... bine, ma prostesc: pe de-o parte as zice, sperand sa fac senzatie, ca tremura chilotii pe mine sa pun o poza noua, dar am verificat lista cu useri logati si ma victimizez amintindu-mi ca am fost denumita vulgara. Pe de alta parte, vreau sa va dau de munca, care-i care, cine-i eu? Nu va faceti griji despre colocatara, impartim acelasi sange,si apoi sa tot fi trecut vreo 25 de ani de atunci, nu m-o da in judecata pentru ca o expun pe site-uri.

Da, stiu ca aveti topic specializat pentru minori, insa nu-l gasesc sau, mai bine-zis, mi-e lene sa-l caut.

Asadar, repede, repede, care-s eu?

 

 

P.S. Da, Narcisa, am ascendentul in leu!

Edited by eytrs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...