Jump to content
Vesperala Forum

La mulţi ani, kg70!


vesperala

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • 11 months later...

Dom' doctor kg70, sa traiti si sa-nfloriti :hb: , nu ca noi cei de-aici, ramasi fara niciun fel de asistenta medicala de cand ati plecat dv :cry: . Aflati despre mine ca am o lista maaare cu tot felul de boli, cu artrita cap de lista si niste lipoame pe la coate la coada ei, a listei, adica. Pe la mijlocul pomelnicului troneaza alte boli , nu prea multe, vreo cinci-sase, cu nume si prenume exotice, ca le am din import, le-am capatat dupa revolutie. Ceilalti din forum nu sunt atat de bolnavi, ei se plang ca nu au decapotabile, parfumuri scumpe, perne Memory Comfort Pikolin Home cu aloe vera , asa ca, daca mai treceti pe la noi, va rog sa ma luati prima la consultatie, daca oi mai apuca momentul :blush-1: .

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 11 months later...

La multi ani, doctore kg70 :flowers: ! Asta asa, dupa traditie, ca doctorii n-au nevoie de urari ca sa traiasca mult si bine, ei stiu ce pastile sa-nghita , cand si in ce doza. Dar cu mine cum ziceti dv. ca ramane, ca ma doare-n toate partile si tuica,otetul, saculetul cu sare fierbinte, vinul fiert, ceaiul de musetel si toate buruienile de leac stiute din batrani demult nu mai eu niciun efect... :resent:

Daca nu mai dati pe la cabinetul de pe Vesperala.com , va parasc lui Hipocrate, sa stiti :rules: !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...