vesperala Posted May 21, 2008 Report Posted May 21, 2008 La mulţi ani tuturor colegilor de forum care poartă numele Constantin sau Elena! La mulţi ani tuturor celor dragi vouă care poartă aceste nume! La Mulţi ani, constantin! La mulţi ani, saira! La multi ani, Sensation White! La mulţi ani, kg70! Quote
NightShift Posted May 21, 2008 Report Posted May 21, 2008 Sanatate, fericire si succes, pentru Constantin si Elena. La multi ani. Quote
florin7franky Posted May 21, 2008 Report Posted May 21, 2008 La multi ani ! Sa ne traiti cu numele! Quote
Orpheus Posted May 21, 2008 Report Posted May 21, 2008 La multi ani ! Sanatate si impliniri va doresc tuturor celor ce azi serbati ziua numelui. Quote
illudere Posted May 21, 2008 Report Posted May 21, 2008 La multi ani celor ce poarta frumoasele nume de Constantin si Elena ! Quote
JanetNica Posted May 21, 2008 Report Posted May 21, 2008 Pentru Constantin, Saira,Sensation White, Kg70 O URaRe MinImĂ făcuTă din IniMĂ ceLor cU nuMe de SfiNŢI: ANii fie-LE cuMInţi şi PĂsTRaţi în AMphOre peNTRu nOi metaMphOre ! JaNeT NiCă Quote
N!gh7 W0lf Posted May 21, 2008 Report Posted May 21, 2008 LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR ! Quote
Gabi Posted May 21, 2009 Report Posted May 21, 2009 La mulţi ani, tuturor celor ce poartă nume de Constantin şi Elena sau derivate !! Quote
Narcisa Posted May 21, 2009 Report Posted May 21, 2009 La multi ani si Fericirea sa le fie mereu tovarasa de drum! Quote
Orpheus Posted May 21, 2009 Report Posted May 21, 2009 La multi ani ! Celor ce azi isi serbeaza onomastica Quote
BigDefender Posted May 21, 2009 Report Posted May 21, 2009 LA MULTI ANI, Constantini si Elene ! Quote
bb girl Posted May 21, 2009 Report Posted May 21, 2009 (edited) Numai fericire şi sănătate le urez Constantinilor şi Elenelor. Restul vine de la sine Edited May 21, 2009 by bb girl Quote
malitzia Posted May 21, 2009 Report Posted May 21, 2009 Multa sanatate si fericire sarbatoritilor de azi. Quote
oemor Posted May 21, 2009 Report Posted May 21, 2009 Mulţi ani plini de fericire şi multă sănătate celor care îşi sărbătoresc astăzi,onomastica! ...pentru Constantini... ...pentru Elene ... Quote
Cryss Posted May 21, 2009 Report Posted May 21, 2009 Multumesc ! Va pup pe toti. (ma cheama si Elena ) Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.