Jump to content
Vesperala Forum

Recommended Posts

Posted

La mulţi ani tuturor colegilor de forum care poartă numele Constantin sau Elena! La mulţi ani tuturor celor dragi vouă care poartă aceste nume!

 

:flowers: La Mulţi ani, constantin! La mulţi ani, saira! La multi ani, Sensation White! La mulţi ani, kg70!

Posted

La multi ani !

 

Sanatate si impliniri va doresc tuturor celor ce azi serbati ziua numelui.

Posted

:aiwan:

 

 

Pentru Constantin, Saira,Sensation White, Kg70

 

O URaRe MinImĂ

făcuTă din IniMĂ

ceLor cU nuMe de SfiNŢI:

ANii fie-LE cuMInţi

şi PĂsTRaţi în AMphOre

peNTRu nOi metaMphOre !

 

JaNeT NiCă

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...