amadino Posted January 15, 2008 Report Posted January 15, 2008 va pup azi pe toti mai ales pe vespe Quote
delia Posted January 15, 2008 Report Posted January 15, 2008 va pup azi pe toti mai ales pe vespe da' de ce mai ales pe vespe??? ha?? eu am pupici pentru toti, sunt trasi la indigo... sa nu se supere nimeni Quote
constantin Posted January 15, 2008 Report Posted January 15, 2008 eu am pupici pentru toti, sunt trasi la indigo... nu vreau "la indigo". Quote
delia Posted January 15, 2008 Report Posted January 15, 2008 nu vreau "la indigo". pai aici e la indigo, si separat e special! foarte special! pentru ca e destinat unui om special Quote
puiu.t Posted January 15, 2008 Author Report Posted January 15, 2008 pai aici e la indigo, si separat e special! foarte special! pentru ca e destinat unui om special ti-au mai ramas pentru mine?? va pop pe toti! Quote
puiu.t Posted January 18, 2008 Author Report Posted January 18, 2008 pentru domnitele simpatice Quote
vesperala Posted January 18, 2008 Report Posted January 18, 2008 pentru voi, că prea v-am dus dorul... Quote
Narcisa Posted January 19, 2008 Report Posted January 19, 2008 Multi pupici pentru Regensis,Vesperala,Euridice si Rubens. Quote
vesperala Posted January 19, 2008 Report Posted January 19, 2008 eu chiar vreau pupici azi, prea îmi tună şi fulgeră Quote
blue eyes Posted January 19, 2008 Report Posted January 19, 2008 scuze.......................................... nu am altii pentru tine vespa Quote
Orpheus Posted January 19, 2008 Report Posted January 19, 2008 (edited) eu chiar vreau pupici azi, prea îmi tună şi fulgeră Un pupic si de la mine Edited January 19, 2008 by Black Hawk Quote
puiu.t Posted January 19, 2008 Author Report Posted January 19, 2008 eu chiar vreau pupici azi, prea îmi tună şi fulgeră am trei saci plini..vrei cam de o sacosa?? acum ontopic: pupici azi vesperalei! Quote
blue eyes Posted January 23, 2008 Report Posted January 23, 2008 pupici............... pentru toti................ de pe aici eu nu primesc de la nimeni Quote
vesperala Posted January 23, 2008 Report Posted January 23, 2008 pupici............... pentru toti................ de pe aici eu nu primesc de la nimeni dăm, numai nu face botic aşa frumos..:P Quote
Narcisa Posted January 23, 2008 Report Posted January 23, 2008 pupici............... pentru toti................ de pe aici eu nu primesc de la nimeni Pupicei multi , pentru frumoasa noastra , blue_ eyed. De-ar sti ea cat o iubim! Quote
Felix Posted January 26, 2008 Report Posted January 26, 2008 Ce se mai pupa lumea pe-aici ! Parca-mi vine si mie a pupa pe cineva..oare daca o pup pe Narcis.o sa se supere? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.