Jump to content
Vesperala Forum

Recommended Posts

• Replies 95.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vesperala

16567

• samsara

10234

• florin7franky

5591

• Narcisa

4801

Top Posters In This Topic

Posted Images

RoAp, eu mai sun din cand in cand din clopotel la urechea vesperalei, dar se face ca n-aude taman cu urechea respectiva. Aude ea pana la urma. E drept ca ne-ai suparat destul si in repetate randuri. Nu-i usor sa-ti inchida cineva usa-n nas pe nepusa masa si acel cineva sa fie din interiorul forumului. Daca ne preveneai si spuneai motivul acestui gest, alta faina se macina la moara. Mai suntem cativa useri activi, cu ce te deranja daca ne lasai pana la sfarsitul perioadei pentru care s-a facut plata, ca banii tot nu se returneaza, contractul e contract, nu? Orgoliu, incerc sa inteleg , pana la urma nimic nou, toti avem orgolii si lucruri nechibzuite facem toti din cauza lui. Cand vei reveni lasa pusca la usa, ca n-ai idee cat suntem de blindati. :gunfire:

:D:

Pai, daca e asa de inarmat , de ce n-a luptat cu noi inainte de-a ne tranti usa-n nas : :confused: ? Daca lasi inamicul de partea cealalta a usii zavorate , inseamna ca te temi, nu ?

Un fel de drama queen... Stiu de la fie-mea, trebuie ignorata :lol:

NeaČa

Neata buna :)

Ia-o pe toata, te rog. Nu imi place zapada. Imi place cand ninge, dar daca s-ar putea sa nu se depuna deloc, ar fi totul perfect. Eu nu imi doresc nimic mai mult in viata.

Trimite-o aici :dancing: :dancing: :dancing: Sa vina toata la Brasov...

:hatoff: trece ea gloria lumii, dar a forumurilor.

Trec toate... dar cat mai suntem, sa ne bucuram :)

Cu adanca mahnire si indignare asemenea va anunt ca din oraselul meu n-a plecat picior de om- vad asta dupa masini-, in schimb populatia locala a crescut precum cotele Dunarii la inundatii :resent: ! Tot dupa masini vad, ca stau incalecate :o: ! Asa ati procedat si in anii trecuti, ati fugit de pe unde sunteti si-ati navalit la noi :ang: , dar la voi de ce nu ne chemati niciodata , hai? Smecherilor :allwrong: !

Craciun fericit sa aveti , oriunde v-ati afla, dragii mei , si cei dinauntru, si cei din afara :flowers: !

:hugs: Sarbatori fericite si de la mine :) Cum am fost cam plecata de Craciun, la Ajun am mancat miel, de Craciun peĹte Ĺi abia mâine mÄ duc la sarmalele mamei :shy:
  • 2 weeks later...