Jump to content
Vesperala Forum
vesperala

(-`- CHAT -'-)

Recommended Posts

:airkiss: Sami, nu ma omor cu pregatirile de Paste. Corina a venit pe aici de Florii , iar Pastele ei il fac in Bucuresti. Pentru noi doi am putin de trebaluit, nu ma apuc nici de drob, nici de cozonac, le cumpar si gata :blush-1: .

Fie ca lumina Ănvierii Mântuitorului sÄ vÄ inunde casa Ĺi sÄ vÄ aducÄ numai armonie, fericire Ĺi multÄ iubire. PaĹte fericit!â

Pune si tu niscaiva detalii langa poza asta, nici in ce clasa esti nu mai stim, eu una am uitat, ca-s batrana, maica :bighug: .

XII-a,uman,filologie..

detalii, detalii.. bine, sanatos, :lol: am dezertat cateva zile din atmosfera bac-ului odata cu venirea sarbatorilor :lol: incercam sa reusim sa putem sa facem :think:

actually, suntem in grafic, e ok situatia :))

Edited by Barcelona

XII-a,uman,filologie..

detalii, detalii.. bine, sanatos, :lol: am dezertat cateva zile din atmosfera bac-ului odata cu venirea sarbatorilor :lol: incercam sa reusim sa putem sa facem :think:

actually, suntem in grafic, e ok situatia :))

Buuun, iata-i pe vesperali cu emotii la bac :D: . Bafta!

Barcelona, bizuie-te pe noi, ca suntem neintrecuti : tinem pumnii, spunem rugaciuni, facem matanii, dam acatiste, fluturam neobositi steagul asta norocos :steag: .

Blueeeee, pe unde esti , ce mai faci si ce mai zici :scream: ?

O sa ma rog si eu pentru tine. Cu toate ca tin cu Real, cred ca o sa imi pun la profil o poza cu Barcelona, cu mesajul "pray for Barca"... In catalana, eventual. Sper sa te ajute.

Barcelona, bizuie-te pe noi, ca suntem neintrecuti : tinem pumnii, spunem rugaciuni, facem matanii, dam acatiste, fluturam neobositi steagul asta norocos :steag: .

fiti fara teama, caci biruim :lol:

O sa ma rog si eu pentru tine. Cu toate ca tin cu Real, cred ca o sa imi pun la profil o poza cu Barcelona, cu mesajul "pray for Barca"... In catalana, eventual. Sper sa te ajute.

i switched sides long time ago, acum ar trebui sa-mi schimb nicku-n Liverpool :lol:

dar fie primit gestul, ai putea sa fii rau si sa-ti pui cu ferguson (anyw stiu ca erai/esti fan liverpool so there's that, nici pe asta nu ma bazez prea mult :lol: )

You're not walking alone here, man. You'll NEVER walk alone. :D:

Fie ca spiritul de luptator al lui Stevie G sa te indrume spre victorie. :lol: Chiar daca o sa fii in dezavantaj, 0-3 la pauza, walk on through the rain... Si poate intri la penalty-uri. Nu e nimic pierdut niciodata.

Seara buna si sarbatori fericite, vesperali! :bighug:

Barca, eu iti tin pumnii din cauza actualului tau nick, pentru ca am vizitat Barcelona si mi-a placut la nebunie. mai ales creatiile lui Gaudi. Daca ai ocazia sa ajungi acolo, n-o rata, e o experienta unica.

Cat despre bac, nu-mi fac griji. Sunt convins ca o s faci fata cu brio :D:

Edited by pufonel

mi-e frica de scoru de 3-0 momentan, returu cu man city, da-nteleg intentia :lol:

Daca joaca Faraonu', we're fine (cu toate ca s-a accidentat, dar cred ca revine). Inventeaza el ceva...

Daca joaca Faraonu', we're fine (cu toate ca s-a accidentat, dar cred ca revine). Inventeaza el ceva...

e ok faraonu, a zis klopp in post match interview :lol: . operation score one quick and be cautious after that is underway :lol:

Paste fericit!

Salutari de la noul job si... noua casa. :P:

Felicitariiiiii! :cheer: Cum e?

Barcelona, iti tin si eu pumnii, hai ca va fi bine la Bac. Unde dai la facultate?

V-am zis Hristos a Inviat? Sper ca ati avut sarbatori linistite, de maine eu sunt la job, afara e soare, cald rau... vine primavara?

post-282-1523279138_thumb.jpg

Salutare!

SÄrbÄtorile au fost destul de reuČite, am avut vreme bunÄ, paČte fericit tuturor! A mai rÄmas juma' de zi, sÄ nu pierdem vremea. Mai ĂŽncap câteva beri :)

Barcelona, baftÄ la bac! Mai ieri aveai vârsta de o singurÄ cifrÄ, ce trece vremea :)

multumesc tuturor :) jurnalism/limbi straine

Oh, sa ai succes!

Neata buna voua, primavara la Brasov!

NeaČa!

Am pÄČit chestia aia tristÄ, când se terminÄ sÄrbÄtorile Či te ĂŽntorci la muncÄ. Voi?