Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11063

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai nu stiu cum as putea continua conversatia. Nu mai am nimic de zis. :lol:

M-a distrat chestia cu "Paris cu 300/noapte".

 

Poti deveni un bun dealer pe viitor.

 

As fi ramas surprins daca nu observai.

 

Problema e alta.

 

Fa-mi propozitie ca sa fim in aceeasi barca.

 

Cand ai tu chef.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Când e de mers la mare, eu sînt genul ăla enervant de turist care nu face nimic, zace pe mal sau în apă. Nu-mi arde de mers prea departe prin soare, dimineața ies pe plajă, 3-4 bălăceli mai târziu se face prânzul - plec să caut de mâncare, apoi pe la 3-4 ajung iar pe plajă, încă 3-4 bălăceli mai târziu se face 7, o scurtă plimbare și nani. Iar la turci - nu, mulțumesc, de la o vreme săptămânal sare în aer ceva pe la ei. Prefer să fiu cât mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Iar la turci - nu, mulțumesc, de la o vreme săptămânal sare în aer ceva pe la ei. Prefer să fiu cât mai departe.

 

Bine faci! Vespe, ia aminte sa tii minte! :allwrong:

 

Si da, mai mult decat plaja si balaceala nu mi-ar trebui nici mie, ce rost au toate fitele alea cu piscina, toaleta cu robinete aurite si ce-a mai insirat RoAp pe lista aia ... ma rog, pentru cei care nu mai au ce face cu banii...

 

Link to comment
Share on other sites

E, pe perioada cât nu stau la plajă n-aș sta nici în ultima căzătură :)

 

Am fost și la hoteluri de-astea mari (resorturi, cum le spun ei), din care nu prea ai motive să ieși. 2-3 piscine în curtea hotelului, plus una interioară pentru când plouă sau e frig, 3 restaurante, și te plimbi pe-acolo până amețești. Dar ăsta e alt gen de concediu. Uneori ai chef și de așa ceva. Dar trebuie planificat din timp, altfel te scoate la pepeni :)

Link to comment
Share on other sites

sami, ceai - maine dimineata.

Inca astept :uf:

 

Eu sunt primul, ala cel mai inalt, nemancat si la fel de gratios in miscari ca un sifonier.

 

Pe negru te-ai dus? Eu as fi optat pentru albastru, sa stii. Si cand ma enervez ma duc chiar in ie, fie nunta, fie botez. Nici in cot nu ma doare, chiar e fain ca se uita toti dupa tine :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...