Jump to content
Vesperala Forum

Recommended Posts

• Replies 95.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vesperala

16577

• samsara

10265

• florin7franky

5591

• Narcisa

4826

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doamne :pray:, daca-l vad si pe Aprig ca posteaza emoticoane cu pupaturi, pot sa dispar fericita. Inseamna ca mi-am atins scopul pe forumul asta. :pray:

Bine, si daca primesc un raspuns de la niste secaturi, dar asta e deja alt bors de peste.

Viata... (de noapte)

:lol: Fumatul n-are relevanta. Too much coffee, cred. Sau ceva. Cateodata, pur si simplu n-am chef sa dorm. Cel mai rau e cand se intampla in timpul saptamanii. Zi de munca, si chestii. In rest, nu imi pare rau ca nu dorm... Somnul e o risipa de timp.

Am stat sa citesc despre astrologie.

Programul meu oficial incepe la 10. 8 ore legale. :D: In rest, sunt liber sa fac ce vreau. Dupa ce ca rezist tentatiei de a atinge chitara, care sta la 2 m de mine, timp de 8 ore... Pffff. Nu ma pot abtine. :)

Ieri nu mi-a iesit, dar azi am o presimtire ca o sa imi iasa... faza cu Yelle. Sper. :lol:

E contagioasa treaba. Acum 2 ani, am fost intr-o excursie organizata, si m-am nimerit in camera de hotel cu un ardelean. Din Sibiu. Dupa 2 zile, vorbeam ardeleneste. Ziceai ca-s de-acolo.

Am zis de multe ori pe forum ce muncesc. Sau... la ce te referi?

Ah. Ok. Lucrez intr-o agentie de turism, pe post de multifunctional. :lol: Sunt si secretara, si IT-ist, si agent de turism (un fel de, doar in caz de urgenta, adica toate cazurile in care nu trebuie sa interactionez direct cu clientul, pentru ca nu am absolut nicio inclinatie spre asa ceva, desi m-am descurcat atunci cand a fost nevoie), si alte chestii marunte. :) Un job total nepotrivit pentru pregatirea mea formala. :lol: Da'... mno.