Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11079

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

De ce? Aveti presiune slaba la gaze? :P:

 

Sper ca samsara nu a picat iar. Despre Narcisa ce sa mai spun, ca ne-a lasat in dizgratie.

 

Stiu ca poti.

... sa scrii lucruri inteligente.

Ma supraestimezi. Oricum, am trecut de perioada confirmarilor. Strict din punctul asta de vedere, stiu pe unde ma aflu. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ai prefera sa fiu explicita?? Pai pot, dar cica nu se face.

 

Pff, hai sa explic, ca sa nu degenereze. Cateodata ma prind ce vreti sa spuneti, altadata nu. Nu sunt tocmai un monument de inteligenta. De exemplu, am un renume din faptul ca nu ma prind la tot ce spune Narcisa. E doar un exemplu, sunteti mai multi. Imi plac lucrurile explicite, ca nu-mi solicita prea mult chestia asta decorativa de pe umeri. Apoi, ca sa par mult mai grozava decat sunt, am exprimat asta cu mare aplomb, ca vezi Doamne...

Merit sa fiu banata macar preventiv, pe bune

 

Link to comment
Share on other sites

Ban preventiv? Banul e ochiul dracului :)

 

 

:flowers: Euuuuu? Am facut eu vreodata asta? Nuuuuu! Sunt doar in greva japoneza pana cand Aprig imi raspunde si mie. Intre timp, stau cuminte pe la cozi.

Care era întrebarea? La ce trebuia să răspund? Eu mai bat cîmpii și mai și uit cîteodată, nu e cu intenție.

Link to comment
Share on other sites

Din povestea cu banul trebuia sa va legati de notiunea de preventiv. Il intepam pe Asi, nu-l rugam sa ma baneze. :doh:

Sunt la bancomat, astept de zece minute sa-si scoata o domoala banii. Se gandeste mult. Am o fantezie in care o apuc de par si o tarasc pe jos in sudalmi. Sa purced?

Link to comment
Share on other sites

:flowers: Euuuuu? Am facut eu vreodata asta? Nuuuuu! Sunt doar in greva japoneza pana cand Aprig imi raspunde si mie. Intre timp, stau cuminte pe la cozi.

:daisy: Narcisa

 

 

Abia astept vacanta sa stau mai mult de vorba cu voi ca vad ca Yelle e in forma si tre sa recuperez si eu :yessir:

Link to comment
Share on other sites

Din povestea cu banul trebuia sa va legati de notiunea de preventiv. Il intepam pe Asi, nu-l rugam sa ma baneze. :doh:

Sunt la bancomat, astept de zece minute sa-si scoata o domoala banii. Se gandeste mult. Am o fantezie in care o apuc de par si o tarasc pe jos in sudalmi. Sa purced?

 

La tine e inutila preventia. In sens de comunicare.

 

Mie imi esti draga.

 

Sau pe romaneste: "tipo tin la tine".

 

 

 

 

:daisy: Narcisa

 

 

Abia astept vacanta sa stau mai mult de vorba cu voi ca vad ca Yelle e in forma si tre sa recuperez si eu :yessir:

 

De cand ai tu vacanta de sarbatori?

 

:flowers:

 

 

RoAp, dragutule, tu ordine sa dai la tine acasa si alora carora le platesti salariu. A, da, si alora care iti permit. Pana atunci si pe aici, las-o oleaca mai moale.

 

Sa nu exageram.

 

Insa e ciudat ca mi-ar cere cineva acordul.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sa stau mai mult de vorba cu voi ca vad ca Yelle e in forma si tre sa recuperez si eu :yessir:

Ba vreau sa ma pensionez, sau macar sa trag pe dreapta. Sper numai sa nu-mi explodeze vreun caciuc. :tease:

 

La tine e inutila preventia. In sens de comunicare.

Ca parca tu esti mai breaz. :P:

Oricum, nu i-am facut nimic. A ajutat si faptul ca macar am zis ce i-as face. :lol:

 

Sa nu exageram.

 

 

:D: Pufosule, gadi-gadi, frumusete, mwah-mwah! :haha:

 

 

Nu te-ai enervat, te-ai mai emancipat si tu. Ma asteptam sa ne tragem putin de codite. :D:

Link to comment
Share on other sites

Din povestea cu banul trebuia sa va legati de notiunea de preventiv. Il intepam pe Asi, nu-l rugam sa ma baneze. :doh:

Sunt la bancomat, astept de zece minute sa-si scoata o domoala banii. Se gandeste mult. Am o fantezie in care o apuc de par si o tarasc pe jos in sudalmi. Sa purced?

 

Eu am inteles.

Pentru necunoscatori: I-am dat o data, demult, tare demult, un ban "preventiv". De fapt, era o suspendare, dar Yelle exagereaza, ca intotdeauna. :) Nu asta e motivul pentru care contul initial Yelle a disparut. Acela a fost banat si de-banat la cerere, de 3 ori.

 

Mno. Toata discutia asta si-a atins scopul, cred. Oricare ar fi fost ala.

Move on.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...