Jump to content
Vesperala Forum

Recommended Posts

• Replies 95.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vesperala

16577

• samsara

10265

• florin7franky

5591

• Narcisa

4826

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: eu propun să îl readuc pe RoAp...

Pardon, daca-l readuci sa-i dai restrictie catre Narcisa, ca de-abia mi s-au mai estompat cosmarurile, si asta dupa ce mi-ai explicat ca , de fapt, RoAp s-a suparat si-a inceput s-arunce flacari pe nas dupa ce eu l-am citat fragmentar, nu ca i-as fi schimbat sau sters ceva, pai, nu era normal sa procedez asa, :huh: am citat si eu partea la care aveam un raspuns, cu cealalta de ce sa ma fi complicat, ca sa nu mai stiu la urma pe unde sa ies? :qmark:

Sami, intre ce oscilezi? Inseamna ca ai de unde alege, tot e bine. :bighug:

tare important a fost pt mine acest eveniment de care zici, te-am marcat ?

wow chiar nu am realizat cu cine m-am pus, ce ai sa imi faci cucoana? o sa imi injosesti pe internet? ce tare esti ai facut fata lui roap,

meriti o medalie o sa ai propun lui vesperala

Badaranule!

Nu iti accept scuzele. Sa fie clar.

Badaranule!

Nu iti accept scuzele. Sa fie clar.

Deci...cearta a inceput in privat. Dar, pentru ca nu era de ajuns sa va bateti fara sa fiti vazuti, ati iesit in mijlocul strazii, sa va balacariti. Nu-mi pasa cine a inceput si de unde, si nici cine are dreptate. Daca nu incetati cu prostia asta, veti fi sanctionati amandoi.

Seara buna, din nou!

Nu te supara ca intreb, dar ce nevoie ai de 3 browsere instalate pe acelasi PC (ba chiar 4, cu IE) :huh:

... stii pe fiecare se deschide aceiasi Vesperala vespe din alta lumina ... am glumit :qmark:

Deci...cearta a inceput in privat. Dar, pentru ca nu era de ajuns sa va bateti fara sa fiti vazuti, ati iesit in mijlocul strazii, sa va balacariti. Nu-mi pasa cine a inceput si de unde, si nici cine are dreptate. Daca nu incetati cu prostia asta, veti fi sanctionati amandoi.

Si, intrucat noua ne sunt dragi amandoi, ii asteptam cu steagul alb si c-o prajitura facuta de Sami. :bighug:

:yeap:

eX...ita si usa din dos

:rade:

Carcotas mic ce esti. Stiu ca am cam taraganat de timp

Sami, nu te lua dupa el, lasa-l sa acreasca cu corcoduse, daca zeama de varza nu-i place, ce sa mai strice taratele, butoias de-ala special zice ca nu are.... :rade: illu isi face provizii de corcoduse verzi si are de acrit de la corcoduse pan' la corcoduse, le aseaza in nu stiu ce folie speciala si le pastreaza la congelator, , arata ca perfuzia...

Sami, nu te lua dupa el, lasa-l sa acreasca cu corcoduse, daca zeama de varza nu-i place, ce sa mai strice taratele, butoias de-ala special zice ca nu are.... :rade: illu isi face provizii de corcoduse verzi si are de acrit de la corcoduse pan' la corcoduse, le aseaza in nu stiu ce folie speciala si le pastreaza la congelator, , arata ca perfuzia...

Narcisuco, " perfuziile" acelea din folie nu sunt pentru acrit ciorbele, sunt pentru a ma drege dupa o noapte de matoleala petrecuta la bodega din colt in in compania Mithrasului. :D:

Narcisuco, " perfuziile" acelea din folie nu sunt pentru acrit ciorbele, sunt pentru a ma drege dupa o noapte de matoleala petrecuta la bodega din colt in in compania Mithrasului. :D:

Pai, mai are Mithras bani ascunsi? :o: Pe unde sa mai caut? :glaugh:

Si tu nu ma mai supara, ca-i dau lui isr si reteta de zeama de dovlecei dati pe razatoare si lasati la acrit, cu care mai acresti tu ciorbele. Ca esti foarte inventiv, nascocesti tot felul de parascovenii, illule. :yes: