Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)

vesperala

Recommended Posts

• Replies 97.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vesperala

16624

• samsara

11106

• florin7franky

5591

• Narcisa

5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Narcisa :flowers:

Eu zic ca-i de bine daca pastram si copilul din noi.

E bine, Sami, dar sa nu stie nimeni secretul. In caz contrar , exact acolo vom fi loviti, in acel punct extrem de delicat si , implicit, extrem de vulnerabil. :airkiss:

thx narci

:bighug: Sefule, gata scoala , asteptam poza cu premiul intai. :rules:

Nu stiu voi cum sunteti, dar eu de o saptamana zici ca-s batuta, ametita, mi-e somn, molesita, m adoare capul, efectv nu pot lucra.

Din cauza vremii, Sami. Factorii atmosferici. Scapam noi si de-asta. Problema este ca nici soarele pe care il asteptam cu nerabdare nu e mult mai bun. Tot neprietenos si el... :resent:

Dar oare cati ma mai tin minte? Au trecut 4 ani ... :lol:

Te tinem minte, cum nu? :bighug: Te necajeau fetele si tu puneai asta la inima. Care om n-a patit astfel de "tragedii" in tinerete? Din nefericire, trece prea repede! :D: Ramane ca adjuvant nostalgia pastrata de amintiri.

Cei care erau acum patru ani :lol:

:hi:

Zici c-au trecut deja patru ani?! ? :resent: :uf:

Ce lume cunoscut mai vad eu pe aici in afara de vesperala... Narcisa... si... BigDefender !

:D:

lume noua... uite cine ii pe aici :rolleyes:

ai fost plecat in America din Sud :uf:

pe acolo nu era netr asa-i?

da cred ca nu stai mult :tease:

:notworking:

Ce lume cunoscut mai vad eu pe aici in afara de vesperala... Narcisa... si... BigDefender !

Eu te recunosc, ca am memoria buna! :yeap: :hatoff: :yessir:

In alta ordine de idei, am fost plecat vreo doua zile la Bucuresti, unde mi-am vazut copii, cuscrii si niste vechi prieteni dragi de pe alte siteuri!

Si in plus am fost dus la Terra Park si zgaltait in toate draciile, de sa-mi vina rau, nu alta! :rade: :tease:

Cei care erau acum patru ani :lol:

:hi:

Da , asta e logic :D

Te tinem minte, cum nu? :bighug: Te necajeau fetele si tu puneai asta la inima. Care om n-a patit astfel de "tragedii" in tinerete? Din nefericire, trece prea repede! :D: Ramane ca adjuvant nostalgia pastrata de amintiri.

Zici c-au trecut deja patru ani?! ? :resent: :uf:

Daaa... si inca m-au mai necajit :)) Acum se pare ca sunt in ceva mai sigur , cu o fata cu doi ani mai mare ca mine :daisy:

lume noua... uite cine ii pe aici :rolleyes:

ai fost plecat in America din Sud :uf:

pe acolo nu era netr asa-i?

da cred ca nu stai mult :tease:

:notworking:

Erm... nu... ma lasasem de formuri si chestii de genul , nu ca acum as avea prea mult timp de pc :tease:

:bighug: mă bucur să te revăd!

:daisy: Sarut-mainile :kiss_the_star:

Eu te recunosc, ca am memoria buna! :yeap: :hatoff: :yessir:

Hehe , nici nu ma asteptam sa nu ... vorba ta de la profil , doar nu esti un batranel senil ! :yeap:

:D:

eu sincer nu imi aduc aminte de tine, ... cred ca nici grei enumerati mai sus nu stiu nimic,

dar esti bine venit ... te servesc cu paine si sare si eu imi ma fac ca ploua :pink:

ps.

nu esti pe lista 200 move up :rade:

cred ca nici grei enumerati mai sus nu stiu nimic,

Cu credinta inainte , poemule, dar boabele de ce ni le strici? :allwrong: Eu, Narcisa cea grea, :yahoo: imi amintesc totul, nepoate, ca-i insir ca pe margaritare zilnic, sa nu ma loveasca Alzhaimerul. Ii iau la rand, :rules: cand in ordine alfabetica, cand in ordine cronologica, cu clone, cu boti, cu tot!