Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

Buna dimineata! :flowers:

 

Crăpăturile sunt deasupra mâini la încheieturile degetelor .

De la frig , chiar de am manusi pe motor e mai frig decat normal , plus praf de arahide putina sare in fiecare zi :imao: plus alte prafuri de la fructe seci nuci migdale si multi saci de rafie ... multe altele plus nu prea suport manusile de protectie , ma incomodeaza :pardon:

 

A avut si Mithras asa ceva odinioara. Se pare ca si componenta emotionala are un rol major. Atunci i s-a prescris un unguent pe baza de uree.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11063

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

narcisa :flowers:

 

ciudat e ca atat cat am lucrat intre plante nu am racit desi zilnic de iarna pana vara lumea imi tusea pe la tejghea ... acum na am racit, am papat iarasi inghetatat mi-au dat iarasi mucii

 

:lol: e cursul ala de cofetar-patiser ... am teorie inca

si sala .. adica merg si bag sport o sa ies numai patratele in vara de acolo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata.

 

Eu nu-s mucioasa, asa cum se poarta zilele astea (si picla de afara ajuta, cu siguranta). Doar ca am canalele nazale cam infundate, gitul, cind si cind, dimineata aduna mucoasa. Stiu, este fermecator ce spun eu acum. :lol:

Cu toate astea, nu am simptome de raceala propriu-zise. Nu curge nasul, nu doare nimic, nivelul de energie este bine, mersi. Ceea ce va doresc si voua.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, vesperali! :hi: Mai e loc in clubul racitilor? :raceala: Mie a inceput sa-mi treaca, dar tot mai behai cateodata.

 

PS Hai sa va oftic putin pe cei care stati la campie: aici e soare si frumos. Taman bine, pentru ca am niuste muncitori care imi repara acoperisul :work: Poate termina azi, ca e deja a 3-a zi si nu am facut decat balconul.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna ! :hi:

:hugs: bună seara, bărcuţă, iepuraş

 

ce mai fac lăbuţele, Franky?

Binisor atat timp cat nu vad saci de rafii si ma dau cu crema ( de obicei sunt lăsător , uituc )

 

 

Buna dimineata! :flowers:

 

 

 

A avut si Mithras asa ceva odinioara. Se pare ca si componenta emotionala are un rol major. Atunci i s-a prescris un unguent pe baza de uree.

E prima data cand aud asta , eu stiu :confused:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...