Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11063

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu, daca postezi la fiecare 10 minute acelasi lucru si e doar un emoticon (sau mai multe).

Esti off-topic pana si pe topicul de off-topic.

O prostie mai mare si mai penibila decat asta nu am vazut.

Si emoticoanele exprima ceva.

Sau o sa-mi spui tu ce am voie sa scriu pe chat si ce nu?

Inteleg sa ai o functie, dar nici chiar asa, asta e abuz. Daca nu placi anumiti useri (din fericire), nu meriti sa moderezi.

:huh: :huh: :huh:

Edited by Lucareli
Link to comment
Share on other sites

O prostie mai mare si mai penibila decat asta nu am vazut.

Si emoticoanele exprima ceva.

Sau o sa-mi spui tu ce am voie sa scriu pe chat si ce nu?

Inteleg sa ai o functie, dar nici chiar asa, asta e abuz. Daca nu placi anumiti useri (din fericire), nu meriti sa moderezi.

:huh: :huh: :huh:

Nu e o prostie. E un paradox pe care l-ai creat. :)

Ce abuz? Ti-am dat warn? Suspend? Ban? Doar ti-am recomandat sa micsorezi numarul acelor postari de un emoticon. Eu nu le vad sensul (poate vrei sa-mi spui despre ce e vorba). Si e deranjant, din anumite puncte de vedere.

 

18. Încercaţi să nu scrieţi mesaje scurte, fără informaţie utilă sau formate doar din emoticoane decât în zona/ categoria Offtopic ...

:rolleyes: Nu spune CATE postari sunt permise, dar bunul-simt ar trebui sa spuna.

Oricum, nu ai postat numai aici asa. Cred ca am mai vazut si in alta parte, dar nu mi-a sarit in ochi. O sa fiu mai atent.

 

PS: Asta e. Nu primim toti ce meritam. :) Eu nu merit sa moderez, tu nu meriti sa te afli aici, daramite sa ai doar 10% warn. :)

Link to comment
Share on other sites

PS: Asta e. Nu primim toti ce meritam. :) Eu nu merit sa moderez, tu nu meriti sa te afli aici, daramite sa ai doar 10% warn. :)

In ce calitate iti permiti tu sa afirmi ca nu merit sa ma aflu aici? Lucrul asta sa mi-l spuna Corina.

Vezi-ti de ale tale si nu te mai chinui sa ma intelegi.

Link to comment
Share on other sites

In ce calitate iti permiti tu sa afirmi ca nu merit sa ma aflu aici? Lucrul asta sa mi-l spuna Corina.

Vezi-ti de ale tale si nu te mai chinui sa ma intelegi.

Am dreptul sa imi spun parerea. :) Tu ti-ai spus-o.

Ar fi fost bine sa pastrezi indignarea pentru momentul in care voi face ceva in legatura cu parerea mea. Pana atunci, e degeaba.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am dreptul sa imi spun parerea. :) Tu ti-ai spus-o.

Ar fi fost bine sa pastrezi indignarea pentru momentul in care voi face ceva in legatura cu parerea mea.

Deci iti place sa ai dreptul la o parere, fie ea si jignitoare.

Referitor la actiunile tale de admin obiectiv, o sa ma gandesc serios la asta cand o sa vreau sa adorm si poate o sa dau si doi bani pe acest lucru atunci.

Link to comment
Share on other sites

Pf. Cine vorbeste de pareri jignitoare. Tu ai un istoric bogat in domeniu. Eu nu sunt decat un incepator. :)

 

Buuuuun. Acum, ca toata lumea e fericita, bine dispusa, si cu chef de viata (chiar ca-mi plac "cliseurile"), propun continuarea veseliei (sau ce-o fi fost inainte de intempestiva intreruptiune cauzata de neintelegeri minore). :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...