Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

Probabil ca pe mine cade asta insa e un dezastru modul in care se prezinta forumul.

Rau de tot. Pacat .

2 minutes ago, Cuminte(l) said:

Probabil ca pe mine cade asta insa e un dezastru modul in care se prezinta forumul.

Rau de tot. Pacat .

Pacat ca s-a lucrat la el. Nu-mi pare rau de efort. Imi pare rau ca e directionat prost efortul.

In fine. S-o ia draq de treaba.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11080

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

29 minutes ago, Cuminte(l) said:

Probabil ca pe mine cade asta insa e un dezastru modul in care se prezinta forumul.

Rau de tot. Pacat .

Pacat ca s-a lucrat la el. Nu-mi pare rau de efort. Imi pare rau ca e directionat prost efortul.

In fine. S-o ia draq de treaba.

Lipsesc chestii de baza.

View new post, members online... In fine.

Link to comment
Share on other sites

Auzi, Cumintenia pamantului, tu centrezi, tu dai cu capul, mai vorbesti mult cu tine insuti? Amu, daca tot te apucasi, zi doua-trei vorbe si-n locul lui Asimetric, ca nu l-am mai vazut de-o luna  si-o saptamana , de la ultimul targ organizat de primaria capitalei. In rest, tot pustiu cat vezi cu ochii, au zburat toti prin tarile calde , eu incui , eu descui. Lasa , ca forumul e bun, unanimitate de pareri legat de asta, doar eu ma jeluiesc ca n-am una, ca n-am alta, dar pasa-mi-te mi se trage de la totala necunoastere a limbii engleze.

Legat de sofer, pai, n-am stabilitara ca , de sarbatori, isi poate folosi fiecare globul de aur in patratica lui, dupa cum il duce capul ? Ca de interdictii si restrictii m-am tot impiedicat , is satula pana peste cap. Ce vis e ala in care soferul e la fel de batran , de sarac si de nescolit  ca  mine, e vis, dar nu-i frumos  si basta :ang: !

Link to comment
Share on other sites

Aprig, o iei pe scurtatura si raportezi selectiv. Ne-ar interesa mai degraba detaliile. De exemplu - cu cine, ce...?

Eu planuiesc sa petrec in liniste, dar n-ai sa vezi ! Alergatura, imbulzeala, pocnituri, bubuituri ,zurgalai ,  mii de masini , colinde care nu prea au de-a face cu traditia, conationali travestiti care topaie  in fel si chip, cu capra, cu ursul, cu ce mai au ei la-ndemana pe-acolo, cu steaguri improvizate din tot felul de carpe, petreceti voi , ca eu de-abia astept sa treaca nebunia asta .

Craciun cu liniste in suflet pentru toata lumea!

Link to comment
Share on other sites

La multi ani, dragilor si dragelor!

Am avut 3 saptamani de concediu si de aceea am absentat. 3 saptamani acasa la ai mei, de 17 ani nu am mai petrecut sarbatorile de iarna cu ei. In tot acest timp am lenevit cat incape, prea rar am intrat pe net, cate un ochi-doi pe facebook si cam atat :) 

De ieri am revenit la munca, crunta trezire. Nici azi nu e mai bine, cand suna ceasul de dimineata, ma ia plansul🤣

Narcisaaa🌷

RoAp, toate bune la mine, trista ca au trecut sarbatorile de iarna... prea repede...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, samsara said:

La multi ani, dragilor si dragelor

Narcisaaa🌷

La multi ani cu sanatate si bucurii pentru tine si cei dragi tie, Sami!:flowers:

Imi luasi o piatra de pe inima, am crezut ca iar am zis ceva taman cand trebuia sa tac, ca iar am facut vreo nefacuta, parca m-am specializat in gafe si boroboate pe-aici, nu alta!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...