Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11078

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

:hugs: Doua altite gata, si ceva lucrat la rauri pe ambele maneci, dar sunt in urma rau de tot! Sa speram c-o sa am cu ce sa ma laud.

:ok:

:aiwan: Greu cu timpul, care se pare ca a ajuns cel mai de pret bun al nostru. De laudat nici nu incape indoiala ca vei avea cu ce, am vazut eu deja un preambul si e uau.

Eu am ajuns la incretitul manecii, cusut pe cutulite, pus dantela si apoi trebuie sa o inchei cu o cheita. Desigur ca mai e si pieptul de bibilit putin, dar va fi simplu de tot, fara niciun ornament, insa va trebui sa lucrez putin si la bentita de la gat. Nu e asa mult de lucru, dara timpul asta...

 

Sa aveti o zi minunata!

Link to comment
Share on other sites

Neata, forum. Eu sunt intr-un concediu fortat din cauza unei borduri cu prea mult tupeu, care m-a rapus. M-a pus in genunchi. La propriu. Pe burta, chiar. 2 saptamani nu mai am voie sa ma iau la tranta cu nicio bordura. :(

 

Uuuuf ,sefule Asimetric, ce-ai patit :( ? Te-ai impiedicat si-ai cazut? Contuzii, fractura?

Link to comment
Share on other sites

Neata, forum. Eu sunt intr-un concediu fortat din cauza unei borduri cu prea mult tupeu, care m-a rapus. M-a pus in genunchi. La propriu. Pe burta, chiar. 2 saptamani nu mai am voie sa ma iau la tranta cu nicio bordura. :(

Auci, sa te faci repede bine!

 

Va salut, ieri liber, azi la munca. Asa de aiurea pica. Maine si poimaine iarasi liber :tea:

post-282-1548403292_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Auci, sa te faci repede bine!

 

Va salut, ieri liber, azi la munca. Asa de aiurea pica. Maine si poimaine iarasi liber :tea:

 

Fericitilor! Pe vremea mea sambata era zi de lucru. La locul meu de munca nici duminicile nu erau libere toate, una din patru trebuia sa venim la program, faceam cu randul .

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...