Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11063

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cred cÄ urmeazÄ ultimul weekend frumos din toamna asta. ProfitaČi cât puteČi, bucuraČi-vÄ de el. Vine iarna :)

 

Čtiu cÄ Čie-Či place iarna, anul asta se pare ca zÄpada nu se lasÄ mult aČteptatÄ. Peste 10-14 zile e posibil sÄ avem prima ninsoare.

Link to comment
Share on other sites

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: Mai zi-le, mai zi-le!

 

Ba, sa faca bine sa taca :ang: ! Nu putem permite ca omatul inghetat bocna al lui Sami sa acopere frunzele ruginii ale lui Asimetric si ale pufosului :no: ! Cat de diversa este natura umana, intocmai ca cea creata de Dumnezeu! Bunaoara, pentru Sami, raiul este intinsul nemarginit de zapada , pentru Asimetric covorul ala de frunze aramii, pentru 007 valea Oltetului...

Cat despre mine, iaca, eu cred cu tarie ca raiul nu s-a deplasat nici macar cu un centimetru, sta neclintit la locul lui, dincolo de hotarul mortii... :resent:

 

Link to comment
Share on other sites

In atentia sefilor: l-ati uitat pe RoAp la usa si s-a pus frigul, cum adica , sa nu poata omu' sa intre in casa lui? Dati-i drumul sa intre, ca-i loc berechet, pe ditamai mosia suntem trei-patru oameni! Si-apoi, pana la Craciun , oricum vom manca de post, ce mai conteaza ca ni se strepezesc dintii de la acritura de RoAp? Eu, una, nici nu mai am prea multi dinti, asa ca sunt in avantaj :resent: .

RoAp, vreo scurtatura , vreun tertip ca sa ocolesti legea asta facuta de teroristi? :tomato:

Link to comment
Share on other sites

In atentia sefilor: l-ati uitat pe RoAp la usa si s-a pus frigul, cum adica , sa nu poata omu' sa intre in casa lui? Dati-i drumul sa intre, ca-i loc berechet, pe ditamai mosia suntem trei-patru oameni! Si-apoi, pana la Craciun , oricum vom manca de post, ce mai conteaza ca ni se strepezesc dintii de la acritura de RoAp? Eu, una, nici nu mai am prea multi dinti, asa ca sunt in avantaj :resent: .

RoAp, vreo scurtatura , vreun tertip ca sa ocolesti legea asta facuta de teroristi? :tomato:

 

:hatoff: pe deal ma duc si pe vale ma-ntorc. ca parca mai ieri erai facuta fus.

cand va saturati de narcisa sa-mi trimiteti vorba sa vin s-o iau. cand mi-oi face timp , ca de obicei sunt foarte ocupat.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...