Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11063

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Io n-am facut nimic ! :huh:

 

Nici altcineva, ca-s tocmai buna de aruncat :D: !

 

 

Narcisaaa, Zina s-a ascuns sub plapuma, a venit frigul :)

 

:bighug: Prinde-o-n flagrant , s-o facem de ras pe friguroasa !

La fel procedeaza si boier Mitu, dar pe el musai sa-l intelegem, un an la pisici echivaleaza cu sapte ani la oameni . Prin urmare, Mitu , la cei sapte ani ai lui, se comporta ca un om de cca 50 de ani... Zina e mai tanara.

 

 

Link to comment
Share on other sites

La fel procedeaza si boier Mitu, dar pe el musai sa-l intelegem, un an la pisici echivaleaza cu sapte ani la oameni . Prin urmare, Mitu , la cei sapte ani ai lui, se comporta ca un om de cca 50 de ani... Zina e mai tanara.

Tot 7 are si Zinuta :cat: , i-a facut in 21 august.

Link to comment
Share on other sites

Nici asa, dar te putem arunca in sus de vreo 2 ori si te prindem tot de atate ori ! :rolleyes:

 

:rade:

 

 

E drept. Povestea cineva cum ca nu prea le aveti cu papicul.

 

Ratati zacusca, gemul, muraturile.

 

:flowers:

 

Si tu ce pleci urechea la toti penalii, ca-s turnatori prin definitie :rules: ! Ia uite la el, ce contabilitate riguroasa tine, de parca eu am uitat de ciorba aia a lui , pentru care era in stare sa ucida... :haha:

Si-apoi, de ce le pui in pomelnic pe toate deodata , ca eu le-am ratat pe rand... :resent: Adica, intr-un an zacusca, in altul gemul... La urma urmei, depinde cu cine ma comparati, cine va pune sa ma comparati cu Sami :cry: , comparati-ma si voi cu Barcelona, de exemplu :think: ! Precis curat cartofii mai repede decat el. :tomato:

 

 

 

 

 

 

Sa ne bucuram de ele, ca ne aduc putina liniste in viata asta tulbure !

 

Asa e, Blue. Ne mai lumineaza putin viata . Si ne cer atat de putin in schimb... Cand stau cu el in poala , cand il privesc cum se joaca, cum toarce, cum se alinta ma-ntreb de ce omul se agita si sufera atat de mult pentru fel si fel de lucruri, unele dintre ele de-a dreptul niste nimicuri, cand ar trebui sa se multumeasca cu ce are, sa ia lucrurile mai usor... ca oricum , pentru fiecare dintre noi, ziua de maine este o mare necunoscuta.

 

Link to comment
Share on other sites

Cand stau cu el in poala , cand il privesc cum se joaca, cum toarce, cum se alinta ma-ntreb de ce omul se agita si sufera atat de mult pentru fel si fel de lucruri, unele dintre ele de-a dreptul niste nimicuri, cand ar trebui sa se multumeasca cu ce are, sa ia lucrurile mai usor...

:resent: Daciana ar vrea in unele momente sa fie pisica ca Zina doarme toata ziua, mananca si se spala, uneori se joaca :lol: Faina viata au matele...

 

Neata buna voua! :aiwan:

Link to comment
Share on other sites

Asimetriiic :clapping: , acum poti sa vii acasa, mama, ca ne trecu si foamea , si setea, ne pregatim de culcare :goodnight: ... :confused:

 

:resent: Daciana ar vrea in unele momente sa fie pisica ca Zina doarme toata ziua, mananca si se spala, uneori se joaca :lol: Faina viata au matele...

 

:lol: Daaa, si noi il invidiem cateodata pe Mitu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...