Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11063

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mesaj pt maine....'neata ! :)

 

Dragul nostru Blue, el are toata bunavointa si-ncearca sa traga de mort, dar nu stie de unde sa-l apuce , nici incotro l-ar putea duce. Dintre cei patru-cinci readusi de vespe cu mandat, saptamana trecuta, numai el a ramas locului, ceilalti au intrat pe-o usa si-au iesit pe alta... :D:

 

 

 

 

toate bune si frumoase. :think:

:think:

 

Asa, mami, asa, invat-o minte pe curioasa de Sami :rade: ! Iti spun eu, ei nici prin gand nu-i trecea ca e totul bine si frumos, cine stie ce-si mai inchipuia , ca toate sunt numai bune sau ca toate sunt numai frumoase ...ca sunt combinate n-a luat deloc in calcul, daaaa :think: !

Link to comment
Share on other sites

ba bine ca nu! de fapt , nici n-ai putea. esti deja cat se poate de precisa. niciodata nu m-am putut bucura de-o friptura pur si simplu, fara ca pe langa ea sa nu apara cate alte legume tocate si combinate. lumea asta uita de deformatia ta profesionala . cei de la catedra vor avea elevi cat vor trai. tu ne ai pe noi.

asa ca lasati iluziile si protestele la usa scolii . si luati loc in banci dupa inaltime. :hatoff:

 

:hatoff:

 

Al dumneavoastra!

 

Link to comment
Share on other sites

Ti-am scris mai sus ce probleme tehnice sunt. Uita-te si tu pe prima pagina si vezi ce-au patit diacriticele.

Fa un click aici si vezi ce frumusete de erori gasesti: http://www.vesperala.com/index.php?showforum=4

 

 

Cat despre disparitia numitului, ma gandeam ca VIPuri ca tine poate le raspunde la telefon.

 

 

Trebuia sa ma anunti mai repede.

 

Crezi ca-s in competitie cu tine?

 

S-o rezolvam dracului!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dragul nostru Blue, el are toata bunavointa si-ncearca sa traga de mort, dar nu stie de unde sa-l apuce , nici incotro l-ar putea duce. Dintre cei patru-cinci readusi de vespe cu mandat, saptamana trecuta, numai el a ramas locului, ceilalti au intrat pe-o usa si-au iesit pe alta... :D:

 

Da' mortu' asta cine-i ?

Esti rautacioasa sau mi se pare ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...