Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11063

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

important e ca baietii au dat dovada ca au vrut sa castige,sa joace, sa-si dea sufletul pe teren, sa arate de ce sunt in stare, sa faca poporul roman sa se simta mandru si fericit de performanta dar..mingea a fost rotunda si n-a vrut cu noi.

 

:rade: Asa ma gandeam si eu.

Diferenta de valoare s-a vazut, prin faptul ca ei au dat gol. Cred ca, daca dadeam primul gol, puteam sa-l dam si pe-al doilea. Dumnezeu nu a fost roman in aceasta seara.

Link to comment
Share on other sites

Pentru bucuresteni:

Screening gratuit pentru cancerul de piele prin campania 'Un viitor fără ... Astfel, bucureștenii își pot testa gratuit petele de pe piele, alunițele în perioada 21-27 iunie în Parcul Tineretului .

 

Pentru un somn "răcoritor", cearceafurile pot fi introduse în frigider şi scoase înainte de culcare, acelaşi lucru fiind valabil şi pentru haine.

 

Cica, daca tii perna la congelator timp de o ora, vei putea dormi bine aproape toata noaptea. Perna trebuie invelita in ceva de plastic, sa nu se ude.

Problema e ca perna mea nu incape in congelator, tocmai l-am umplut cu fel si fel luate de pe la tara... vespe, doar cu visinele tale pentru prajituri am umplut una dintre cutii, unde bag eu acum cearceafurile si perna, ha?

Link to comment
Share on other sites

La mine s-a stricat aerul condiționat, cică vine un nene pe sâmbătă să-l repare. Până atunci n-o sa prea dorm, cred.

 

Ei, vezi, la tanc! Atunci baga tu perna , cearceaful si pijamaua in congelator si maine ne spui si noua daca functioneaza, vrei? :think:

 

Neata, morrrr de caldddddd. Vreau iarna, vreau zapadaaaaa

 

Asta se-ntampla intotdeauna, tot cei care au un pic de racoare se vaita mai tare :lol: ! Mie mi-e bine, deja m-am obisnuit cu clocotitul in cazanul asta! :uf:

 

vespe, parca te plangeai ca te-ai saturat de geaca, acum e in regula? :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Seara buna si racoroasa va doresc, vesperali! :hi:

important e ca baietii au dat dovada ca au vrut sa castige,sa joace, sa-si dea sufletul pe teren, sa arate de ce sunt in stare, sa faca poporul roman sa se simta mandru si fericit de performanta dar..mingea a fost rotunda si n-a vrut cu noi.

Inca stau si ma intreb ce meci ai vazut tu. Sau vorbesti cumva de echipele Croatiei sau Islandei? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Pentru un somn "răcoritor", cearceafurile pot fi introduse în frigider şi scoase înainte de culcare, acelaşi lucru fiind valabil şi pentru haine.

 

Cica, daca tii perna la congelator timp de o ora, vei putea dormi bine aproape toata noaptea. Perna trebuie invelita in ceva de plastic, sa nu se ude.

Problema e ca perna mea nu incape in congelator, tocmai l-am umplut cu fel si fel luate de pe la tara... vespe, doar cu visinele tale pentru prajituri am umplut una dintre cutii, unde bag eu acum cearceafurile si perna, ha?

 

V. este o idee egoista insa nu zice rau.

 

Personal consider ca singurul scop notabil al congelatorului este pastratul fructelor de sezon.

 

Intamplator si eu apreciez conservarea de visine. Nu va ganditi la banc.

 

Despre perna e simplu. Se pune nu in congelator ci in spate unde e fierbinte.

 

Se foloseste fierbinte si dupa un minut se schimba cu aia de la temperatura camerei.

 

Si efectul este benefic.

 

Ceea ce ma surprinde este bunastarea si opulenta anuntata privind congelatorul cu mai multe sertare.

 

Dubios, insa eficient. Trec peste amanunte.

 

 

 

 

Patutul lui bebe mic!

 

He he...! Cunoastem.

 

As sugera totusi sa eliminati chestia rotativa.

 

Ii aiureste pe micuti. Mai ales ca in timpul cat is treji sta cineva langa ei.

 

E strict personala opinia.

 

Bun lucru, Big! :bighug:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce ma surprinde este bunastarea si opulenta anuntata privind congelatorul cu mai multe sertare.

 

Ia nu te lega de opulenta mea, pai, daca-i a mea de ce sa nu ma laud cu ea :tongue: :ang: ? Si ce, sa aiba un singur sertar , ca la burlaci? Are si el trei, na, ca la oamenii din inalta societate! Ca stam la etajul trei , si n-o sa ne amestecam cu cei de la parter! Ramane intre noi , RoAp: am gasit niste reduceri substantiale pe la Penny si de-aia le-am burdusit pe toate. :blush-1:

 

 

La multi ani de ziua Iei :)

 

:flowers: :airkiss: :bighug:

 

Link to comment
Share on other sites

Neața

 

Weekend!

 

A mai dat nițică răcoare azi dimineață, dar degeaba, m-am trezit pe la 6 și nu am mai reușit să dorm, Pe la 7 și ceva au început să se certe vecinii, au chemat și poliția, scandal, larmă, gata, a început o nouă zi.

Link to comment
Share on other sites

Pe la 7 și ceva au început să se certe vecinii,

 

Pe canicula asta mai au putere sa se certe :o: ? Pai, razboaiele pe-o astfel de vreme se duc? Desi, daca stau si gandesc bine, si oamenii manifesta abateri de la comportamentul normal, ca si albinele, ca si serpii... Caldura mare!

Sami, am inceput sa visam cu totii la nametii tai de zapada... :think:

 

Link to comment
Share on other sites

Mda. Săptămâna trecuta am demontat calculatorul de acasă, între timp am început să zugrăvesc, deci mai durează până-l fac la loc. Așa că o perioadă o să intru mai rar, ori de la muncă, ori de pe telefon (dar de pe telefon doar citesc, mă enervează să scriu cu tastatura aia mică).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...