Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11081

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tipul e cumsecade pana la un punct.

 

Descoperiti voi care-i ala.

 

Tipul e cumsecade. Punct, nu "pana la un punct". Din pacate, ne-a lasat in plata Domnului, de cumsecade ce suntem sau am fost noi. Unii dintre noi, mai precis. In loc sa dai un semnal de buna pace spre cei care-au plecat, tu o iei gospodareste cu tarsul de jur-imprejur! Hai sa mai descoperim si modalitati de comunicare , punctele forte ale celorlalti, punctele noastre slabe. :friends:

 

Link to comment
Share on other sites

Tipul e cumsecade. Punct, nu "pana la un punct". Din pacate, ne-a lasat in plata Domnului, de cumsecade ce suntem sau am fost noi. Unii dintre noi, mai precis. In loc sa dai un semnal de buna pace spre cei care-au plecat, tu o iei gospodareste cu tarsul de jur-imprejur! Hai sa mai descoperim si modalitati de comunicare , punctele forte ale celorlalti, punctele noastre slabe. :friends:

 

 

Ma indoiesc de buna credinta a lui. (local)

 

Imi poate infirma parerea. Mai ales ca am lipsit ceva vreme de aici.

 

 

Cred ca este doar un tip corect, nu cumsecade. Is periculoase confuziile astea.

 

Si el stie asta.

 

Link to comment
Share on other sites

A invatat Mama Narcisa sa identifice IP-uri. :flowers:

Da de unde! Am mers si eu cu jalba la un sef. :rules: Ca, adica, "dom' judecator, onoarea mea nereperata, saru'mana, cum ramane? " , am ingaimat eu printre suspine... :blush-1:

 

Cat despre intentia ta ferma de a invata ceva de la cineva, eu, una, mi-am pus deja pofta-n cui . Banuiesc ca la fel au procedat si altii, din moment ce nu mai vad niciun cui liber. :D:

Dar , daca zici tu.... Deocamdata, am invatat noi de la tine. Eu, de exemplu, repet in fiecare zi , sa nu modific vreo vorbulita din citatele invatate de la tine , si le trantesc drept in capul celor care ma supara cu argumentele lor! :ang:

Link to comment
Share on other sites

Da de unde! Am mers si eu cu jalba la un sef. :rules: Ca, adica, "dom' judecator, onoarea mea nereperata, saru'mana, cum ramane? " , am ingaimat eu printre suspine... :blush-1:

 

Cat despre intentia ta ferma de a invata ceva de la cineva, eu, una, mi-am pus deja pofta-n cui . Banuiesc ca la fel au procedat si altii, din moment ce nu mai vad niciun cui liber. :D:

Dar , daca zici tu.... Deocamdata, am invatat noi de la tine. Eu, de exemplu, repet in fiecare zi , sa nu modific vreo vorbulita din citatele invatate de la tine , si le trantesc drept in capul celor care ma supara cu argumentele lor! :ang:

 

 

Asta e invatata de la televizor. E o idee deplasata sa dati vina pe mine.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Asta e invatata de la televizor. E o idee deplasata sa dati vina pe mine.

 

Corect, am invatat destule si de la televizor, invat si eu de pe unde apuc si de pe unde-i gratis. Dar ce-i al Cesarului nu poate fi negat. Si mai taci din gura, unde vezi tu ca dau vina, eu ridic osanale celor care m-au invatat arta supravietuirii dupa legea noua, tu deplasezi intentia mea crestineasca de la locul ei. :cry:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Corect, am invatat destule si de la televizor, invat si eu de pe unde apuc si de pe unde-i gratis. Dar ce-i al Cesarului nu poate fi negat. Si mai taci din gura, unde vezi tu ca dau vina, eu ridic osanale celor care m-au invatat arta supravietuirii dupa legea noua, tu deplasezi intentia mea crestineasca de la locul ei. :cry:

 

 

Absolut deloc.

 

Strict televizorul e de vina.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lume, lume, ce mai faci? Adica, ce mai faceti, ca sunteti mai multi in organigrama. isr, tot plictisit, tot plictisit? Barcelona, niscaiva realizari, niscaiva idei, ceva idealuri? In zona fetelor, noutati? Sami, nimic de savurat, nici dulce, nici picant? Ca, daca nu apari cu niscaiva retete de post mai de soi, din dragavei, urzici, soia, ciuperci , semintarii , mere si gutui n-o sa-i scot pe cei doi abonati la cantina mea. Ar mai fi si prunele uscate. Dar mai mult nu las de la mine. :glaugh:

Asimetriculeeeee, unde disparusi, sefule, hai degraba, ca Big nu se mai vede din reclamatii si sesizari, le are pe stoc si pe cele din ianurie si februarie, toate plangerile oropsitilor catre el curg, alt sef nu mai e prin zona, s-au zburatacit toti, eu nici nu mai ridic degetul de pe butonul ala salvator, Report, c-asa m-ati invatat, daca am vreo nemultumire s-apas acolo, pai, eu apas cu toata forta, si cand iau pauza de masa il tin apasat cu o scobitoare intepenita bine la maus , in stanga, dar daca sun si nu m-aude nimeni.... :resent:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...