Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

de unde vrei tu sa izbucneasca vreo samanta de scandal?

Eh, nu-s eu in forma, probabil. :think:

Pe vremuri parca era mai simplu. Era de-ajuns un cuvant magic, bunaoara "pepeni" si gata razbelu'.

 

Stii? Placerea mea nu atat sa starnesc un conflict, nici macar sa il castig (in fond e atat de greu sa castigi cu adevarat un conflict pe un forum, adica sa il convingi pe celalalt ca a pierdut) cat sa il initiez, apoi sa il sting si in final sa ma imprietenesc cu oponentul. (Confirmi, V? L? :rolleyes: )

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11079

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

.... sa il initiez, apoi sa il sting si in final sa ma imprietenesc cu oponentul. (Confirmi, V? L? :rolleyes: )

:think: confirm că ai trecut de primele 2 etape :)

 

Gabriel m-a facut "jigodie olteneasca".

Doar l-am pus la punct. Atat.

Punctul ăla era cât o "Halmos tombstone", nu? :)

Link to comment
Share on other sites

gabriele, ce facusi, muica, de ce te luasi de vulcanicii olteni? Au, nu stii tu ,oare, traditiile noastre revolutionare, tendintele razboinice, :horse: tu tii minte numai mamaliguta si prazul, dar noi suntem mult mai mult de-atat, vezi izvoarele istorice de la Hristos incoace, in care sunt specificate clar diversele branduri oltenesti, cum ar fi zaibarul de Bailesti, vinul de Segarcea. :rules: Revin cu detalii. :glaugh:

:friends:

Link to comment
Share on other sites

gabriele, ce facusi, muica, de ce te luasi de vulcanicii olteni? Au, nu stii tu ,oare, traditiile noastre revolutionare, tendintele razboinice, :horse: tu tii minte numai mamaliguta si prazul, dar noi suntem mult mai mult de-atat, vezi izvoarele istorice de la Hristos incoace, in care sunt specificate clar diversele branduri oltenesti, cum ar fi zaibarul de Bailesti, vinul de Segarcea. :rules: Revin cu detalii. :glaugh:

:friends:

 

Eu, nu cred ca m-am luat de nici un oltean, doar o olteana cu atitudine superioara imi vrea atentia. O perioada lunara cand ea nu se simte bine si nu are cui sa ai zica.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Luc si gabriel, :bighug: sunt sigura ca v-ati luat de la vreo interpretare eronata, cum adesea se-ntampla necunoscand suficient interlocutorul, oricum ,de la lucruri minore, cum s-a intamplat de-atatea ori pe forum, chiar si cu mine in rol de primadona, :blush-1: nu va mai otraviti sufletul cu vorbe grele, destui nervi si destula suparare ne ofera viata, ce sens are sa ne-ncarcam cu mai mult?

 

P.S. Pentru cei cu care m-am "certat " eu:

 

- n-a fost cearta, a fost controversa;

- voi ati inceput primii, ca n-ati fost de acord cu ideile mele experimentate deja, ca eu am avut timp de experimentat si voi nu, prea tineri fiind;

- eu mi-as cere , eventual scuze, ca nu ma primeste popa la spovedanie, nici la impartasanie, daca sunt certata cu cineva, asa a zis, dar am uitat si cui sa cer , si pentru ce, :cry: daca nu apareti sa-mi amintiti, nici pe voi n-o sa va primeasca popii vostri, ca si voi v-ati certat cu mine, e clar ca de una singura n-aveam cum sa pacatuiesc;

- am rugat-o pe vespe , mai demult , sa-mi amintesca ce boroboate am facut pe forum, dar a zis sa rascolesc forumul, i-am zis ca-i prea mare si n-am rabdare sa scotocesc peste tot, cica s-o iau prin eliminare, sa dau la o parte topicul cu retete al lui Sami, pe cel cu calendarul religios al lui Big, si pe-ala cu frunzele moarte al poemului, topicele cu sportul si cu muzica simfonica, topicele lui Aurel, pe cele stiintifice, tehnice, ca n-am aratat vreo sprinteneala pe-acolo, in rest, prin cele cu vorbarie lunga si goala , musai sa caut, ca-s implicata peste tot... :resent:

Link to comment
Share on other sites

Eu, nu cred ca m-am luat de nici un oltean, doar o olteana cu atitudine superioara imi vrea atentia. O perioada lunara cand ea nu se simte bine si nu are cui sa ai zica.

Daaaa? Din cauza vremii ploioase, acolo in UK, ai dat in amnezie?

Uiti cand m-ai atacat pe aria English? Si mesajele ofensatoare au fost initiate tot de dumneata.

Doar ca nu ai realizat cu cine ti-ai pus mintea. Am facut eu fata lui RoAp, daramite unuia ca tine.

 

 

:cafea: buna dimineata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...