Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11077

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

illudere se inclina cu respect, si saluta Vesperalii :hatoff:

 

Am lipsit ceva timp, stiti voi, vechea mea meteahna, matoleala :D: m-a impiedicat sa vin pe forum mai mult de-o luna. Sunt neplacut surprins sa-mi gasesc Narcisa suparata. Cinei Octopus?

 

Narcisucaaaaaaaaaa, te rog sa vii pentru ca ti-am adus :flowers: si multi pupici. :airkiss: :airkiss: :airkiss: :airkiss: :airkiss: :airkiss:

Aseara, ti-am daruit si o melodie, d'alea vechile de care-ti plac tie.:D:

Link to comment
Share on other sites

Sunt neplacut surprins sa-mi gasesc Narcisa suparata. Cinei Octopus?

 

:hatoff: narcisa nu e suparata. e doar bolnava, la moment nepotrivit. ea le face pe toate la momente nepotrivite. din lipsa unei atitudini , cel mai probabil. ii lipseste o coasta. octopus este un om bun, cu sufletul sensibil ranit de o oaie beteaga. la topicul hartistic. cel cu nord, sud, est , vest. fara intercardinale.

 

mai e putin si vine rubens, cum este? cand ne intalnim?

 

pentru dl. BigDefender: a lasat telefonul acasa, setat pe silentios.

Edited by Mithras
Link to comment
Share on other sites

:bighug:

 

Dragii mei, slaba recolta de postari, fara cearta productia se duce de rapa. :think: Pai, ia uitati-va pe grafic, 1 postare, 2 postari, 1 postare , 2 postari si tot asa pana la 5-6 useri . Rar 3 postari .Scrisei cu cifre ca sa para a fi vorba de numere mai mari. Doar in primele doua zile , cand a miscat Mithras de sarmele telegrafului , ati zbarnait oleaca, apoi , linistea din manastire.

Daca nu m-ati lasat sa fiu sefa si sa dirijez traficul, uite ce putina agoniseala avem in cos, :resent: acum puneti mana de la mana , mai aduceti de-acasa, ca ne scade drastic rating-ul si n-o sa mai am peste ce imparatie sa domnesc, din moment ce voi avea asa de putini supusi... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...