Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11079

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am fost plecat toată ziua la iarbă verde cu nişte prieteni de familie... :rolleyes:

Vremea a fost faină tare...

Tu ce mai faci?

 

 

 

 

Bună,mihaela :rose:

 

La fel si eu.. am fost la plimbare. Ma dor picioarele .. si trebuie sa fac putina ordine in camera, si mi-e lene... :D: :yawn:

Link to comment
Share on other sites

:sad: de ce eşti tu supărată...

sunt acuzata de infidelitate pentru ca-mi doresc sa merg maine singura in Busteni sa-mi pun ordine in mintea caci i-am expus problema divortului ... pentru el mereu altii sunt de vina din exterior, el nu are absolut nici o vina ca am ajuns sa-mi doresc despartirea. Trist ...

Link to comment
Share on other sites

La fel si eu.. am fost la plimbare. Ma dor picioarele .. si trebuie sa fac putina ordine in camera, si mi-e lene... :D: :yawn:

 

:imao: doare tare...lenea asta

ştiu cum este...dar pînă la urmă tot trebuie să faci şi ordine!

Seară frumoasă să ai Cryss! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

sunt acuzata de infidelitate pentru ca-mi doresc sa merg maine singura in Busteni sa-mi pun ordine in mintea caci i-am expus problema divortului ... pentru el mereu altii sunt de vina din exterior, el nu are absolut nici o vina ca am ajuns sa-mi doresc despartirea. Trist ...

 

Uof.. :( Sper sa se rezolve cu bine :bighug: bighug:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uof.. :( Sper sa se rezolve cu bine :bighug: bighug:

:kiss_the_star:

 

hm, samsara, regret -big hug

:kiss_the_star:

 

va multumesc ...

 

:huh: păi să meargă cu tine, dacă ţine neapărat

pot sa visez asa ceva, i-am propus acu nu demult dar era singura lui zi libera si vroia sa se odihneasca, de ce ar fi iesit cu nevasta-sa la aer curat? :huh:

De acu incolo cateva luni bune de luni pana duminica nu mai are nici o zi libera, deci cade ideea de a veni maine cu mine ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

sunt acuzata de infidelitate pentru ca-mi doresc sa merg maine singura in Busteni sa-mi pun ordine in mintea caci i-am expus problema divortului ... pentru el mereu altii sunt de vina din exterior, el nu are absolut nici o vina ca am ajuns sa-mi doresc despartirea. Trist ...

 

Sam, slow down. Nu esti acuzata de infidelitate.

 

Doar ii nepotrivit drumul dupa discutia data. Esti vulnerabila.

 

Is convins ca tine la tine si ca nu e gelos. Ii doar omul tau si asa vede lucrurile legat de plimbarea ta.

Asta nu-i neincredere. Ii doar reactie la problemele de zi cu zi. Trebuie sa-ti citesti omul de langa tine.

Mai ales dupa ceea ce... nu spune. :hm:

 

Link to comment
Share on other sites

Sam, slow down. Nu esti acuzata de infidelitate.

 

Doar ii nepotrivit drumul dupa discutia data. Esti vulnerabila.

 

Is convins ca tine la tine si ca nu e gelos. Ii doar omul tau si asa vede lucrurile legat de plimbarea ta.

Asta nu-i neincredere. Ii doar reactie la problemele de zi cu zi. Trebuie sa-ti citesti omul de langa tine.

Mai ales dupa ceea ce... nu spune. :hm:

Din pacate stiu ca ceea ce a spus chiar a si gandit si ca intoarce problema incat INTOTDEAUNA eu sa ies vinovata! M-am saturat de un santaj mizerabil ca acesta.

Link to comment
Share on other sites

Din pacate stiu ca ceea ce a spus chiar a si gandit si ca intoarce problema incat INTOTDEAUNA eu sa ies vinovata! M-am saturat de un santaj mizerabil ca acesta.

 

Nu te cred Sam. Esti doar suparata.

 

E trist insa reactiile unui barbat care cateva luni de acum incolo nu mai are duminici libere is previzibile.

 

Cunosc programul asta de lucru. Te asigur insa ca nu gandeste asa.

 

Si sufera. Sper ca nu ti-a scapat faptul ca am scris ca esti vulnerabila in momentele astea?

 

:d1:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...