Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11062

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna seara ! :hatoff:

 

Buna seara Florine :hi:

 

:lol: nu ma prinsei

pai ce sa fac ma cam supara stomacul acum cred ca numai din cauza emotiilor :franky:

 

 

Anca, ..relax

 

Vei reveni cu vesti bune :yes:

 

 

 

Buna seara :hug: ce faceti?

 

Buna lucareli :daisy:

 

fu' o zi linistita ?

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna dumneavoastra Malitzia, Orpheus.

 

Promit sa ma abtin pe viitor.

 

Bunii mei colegi, esticii mei dragi.

 

Totul se rezuma la geografie, vad. :d1:

 

 

Si la orgolii, desigur. :d1:

 

E ok. Aveti motive, e drept.

 

RoAp,

 

Uite, hai sa vorbim deschis, ok ?

Eu nu stiu cum functioneaza la tine, toata treaba asta, legata de socializare, principii, orgolii, personalitate...etc

Nu sunt un tip vanitos, insa daca tu crezi ca azi ma faci imbecil, lacheu, nerusinat, nesimtit, ba mai mult, te arati vadit surprins ca inca nu am decis sa-mi suprim existenta, ca mai apoi, a doua zi, sa doresti sa ne pupam, nu reprezinta decat un calcul al naibi de eronat.

Indiferent ca discutam in virtual sau in real, in spatele vorbelor noastre, rostite sau scrise, intotdeauna ne vom afla...Noi, cei reali, fapt ce va face ca reactiile sa fie conforme cu realitatea si nu cu virtualul.

Am ajuns la varsta pe care o am, cu fruntea sus, respectat, pentru ca si eu la randul meu am aratat respect celorlalti.

Sunt o fire toleranta, insa exista o granita, spre care nu accept sa fiu impins. Nu-mi place sa ma cert prelungit, asta cred ca ai observat atat tu, cat si ceilalti, sunt un om din scurt, dispretuiesc circul.

 

Nu stiu....., se prea poate sa nu fi de acord cu ce spun, este firesc sa ne diferim in opinii, asa cum ne diferim cu totii intre noi, insa am tinut sa imi spun punctul de vedere, vis-a-vis de raportul dintre noi.

 

Aceste lucruri puteau fi expuse in PM, dar am considerat corect sa le spun aici, intrucat cauzele care au dus la aceste animozitati, s-au petrecut tot aici, si nu in ultimul rand, pentru ca este Chat, locul fara tema, unde discutam liber.

 

 

 

Cu respect

 

:hi:

Link to comment
Share on other sites

:huh:

 

@roap, jigneşti o parte din forum cu astfel de păreri

şi zău de te las să o faci.

 

O parte din forum ?

 

e destul ca ma jigneste doar pe mine, nu este necesar sa ne constituim mai multi, iar discriminarile, indiferent de criterii, etnice sau geografice, sunt neconforme cu politica acestui forum.

 

Nu RoAp, te inseli, nu ne relaxam

Link to comment
Share on other sites

Te bagi aiurea

mă bag şi îmi amintesc că mai am şi dreptul

încetează cu astfel de postări.

nu e nimic doar între voi cât timp restul asistă la circ

 

 

 

 

O parte din forum ?

 

e destul ca ma jigneste doar pe mine, nu este necesar sa ne constituim mai multi, insa discriminari, indiferent de criterii, etnice sau geografice, sunt neconforme cu politica acestui forum.

tu ai butoane, ceilalţi n-au

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...