Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11080

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna dimineata! :flowers:

 

Ia te uita cate noutati, ati vorbit ceva pe-aici, nu gluma :ha: Sa recapitulam:

-ank a noastra este dezamagita . N-ar fi asta ceva grav. Toti de la Ram ne tragem si fiecare are propriul geamantan plin ochi cu greseli. Grav mi se pare ca iubitica noastra sufera atat din aceasta cauza. Si recunoaste, cinstit, din capul locului. Asta ma nedumereste :huh: ank, iata reteta fericirii ( lipsa regretului inlatura starea neplacuta de "mea culpa". Cu alte cuvinte, lipsa perceptiei atrage dupa sine lipsa senzatiei): pasul 1-scrutezi cu atentie imprejurimile , nu se poate sa nu gasesti victima perfecta :unsure: . Oricine, in afara de tine, asta ar fi ideea; pasul 2-arunci repede pe nenorocit o ploaie de argumente, sa-i demonstrezi cat de neinspirat a fost ca trecea prin zona si ce dezastre a provocat in calitatea lui de turist :allwrong: ; pasul 3-te asiguri ca ai lucrat cu manusi si parasesti zona, in falfait de dantele , cantec de pasarele si-o ploaie de stele :run: :nails: :funny: Am furat si eu metoda de la cineva foarte drag. Mare maestru.

-RoAp este verdeeeeeee. Da, ca si Vespe. Nu indraznesc sa tagaduiesc. :rade:

-limba rusa este in deriva , ca nu faceti corect acordurile si nici intre voi nu va puneti de acord. Din motive arhicunoscute , va las de izbeliste si nu ofer nicio solutie. :think: :confused: :hug:

Link to comment
Share on other sites

:kiss_the_star: azi am făcut ochi mai greu

pai ai recuperat, aveai nevoie si de odihna

 

buna dimneata vespe :rose: buna dimineata sam :flowers: eu am visat ca am pierdut trenul si-mi aruncam bagajele din el.........cum o veni asta :hm:

daca e sa ne luam dupa psihanaliza lui freud are legatura cu ceva sexual :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...