Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11079

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

:o: sper că nu a păţit nimic mititelul...în afară de sperietură...

 

:D: nu prea are stare, deh..:) babă frumoasă şi copil cuminte nu poţi să găseşti

Link to comment
Share on other sites

Dragilor, la mine a picat bradul.Adica Gruia l-a sfintit. Bine ca sunt toate globurile de plastic. :imao:

 

Samy, toata ziua faci prajiturele. Imi faci pofta. Ma duc sa pap si eu niste miere de albine...

Si mie imi era teama ca va trage anul asta Daci de el, dar nu ... pana acum a fost cuminte. Bine ca nu a patit nimic :hug:

Imi place sa fac prajituri, dar sa si pap :imao:

Link to comment
Share on other sites

A trecut la 20 de cm pe langa Rafael, care s-a speriat tare. Noroc ca am fost noi pe faza si l-am tras repede pe Gruia din calea bradului. Acum l-am asezat la loc. :rolleyes: :emo-christmas:

 

Ma scoate la pensie copilasul asta. Nu are liniste si face numai ghidusii. :jsm:

 

Si mie imi era teama ca va trage anul asta Daci de el, dar nu ... pana acum a fost cuminte. Bine ca nu a patit nimic :hug:

Imi place sa fac prajituri, dar sa si pap :imao:

 

Daci este mai mare si presupun ca si intelege ce i se spune. La noi comunicarea este zero. Noi vorbim, noi auzim. :franky:

 

Pofticioaso! :lol:

Edited by malitzia
Link to comment
Share on other sites

Daci este mai mare si presupun ca si intelege ce i se spune. La noi comunicarea este zero. Noi vorbim, noi auzim. :franky:

 

Pofticioaso! :lol:

Anul trecut era cam de varsta lui Gruia si a fost cuminte totusi. Anul asta e cam fricoasa, uneori ma scoate din sarite cat e de fricoasa :lol:

Da sunt cam prea pofticioasa :drool:

Link to comment
Share on other sites

Bună mami! :airkiss: ...vezi că te-am salutat pe topicul ,,omul cavernelor'',pentru că nu te-am găsit pe CHAT! :lol:

La mulţi ani...şi să-ţi crească îngeraşii mari!

Atenţie la brad...să nu cumva să pice iarăşi... :rolleyes:

 

Multumesc, Romeo! :airkiss: Multa sanatate si fericire si familiei tale!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...