Jump to content
Vesperala Forum

(-`- CHAT -'-)


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vesperala

    16624

  • samsara

    11077

  • florin7franky

    5591

  • Narcisa

    5082

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma scuzati ca am scris labe, dar acest cuvant provine din limba maghiara labe=lab=picior...

deci nu e prostie... doar unii dintre noi interpreteaza gresit...

Tu singurica ne-ai dus cu gandu` la... :rolleyes: Eu am invatat sa nu dau explicatii decat daca mi se cer, ca de multe ori pici prost. Serios, nu zic in nume de rau, dar acum chiar m-ai amuzat :lol: :airkiss:

 

Ai fost super dulce incercand sa ne explici ca tu de fapt nu ziceai nicio prostie... :lol:

Edited by BeRightBack
Link to comment
Share on other sites

balanţa chiar e o zodie faină :) şi pentru băieţi şi pentru fete

eu scorpioni nu prea am întâlnit în viaţa reală, sau nu am ştiut ce zodie sunt

 

nu am o părere despre zodia lor

 

:) oricum, întrebarea mea a fost destul de clară în privinţa priceperii dau dovadă pe acest subiect

Link to comment
Share on other sites

Acum ce sa zic, pe primul l-am vrut leu pentru ca imi placeau mie leii. :smile: Si nu stiu cum s-a facut ca a iesit chiar leu. :lol:

 

 

Acum simt ca acesta va fi scorpion, daca ar fi sa ma iau dupa tot ce s-a intamplat in jurul acestui copilas+ nume.

 

Scorpionii sunt sensibili, foarte profunzi, dar si foarte razbunatori daca sunt calcati pe coada. Mi se pare cel mai spiritualizat semn. Pe de alta parte, balanta are tangente mai mult cu relatiile interumane, parteneriate, frumusete, gingasie, calm...ceea ce mie nu-mi inspira copilasul meu.

 

Multi sustin ca zodia pestilor este cea mai spiritualizata zodie, dar eu avand ascendentul in Pesti , simt cum imi fuge pamantul de sub picioare de multe ori si mintea mi se duce cu sorcova. Lipseste acest simt al profunzimii pe care il are scorpionul.

 

Am citi intr-o carte o chestie nasola...cum ca in momentul in care se naste un scorpion in familie, cu siguranta alt membru al familiei moare...Brrr Am mai auzit acest pronostic macabru de mai multe ori, dar am crezut ca este o gluma.

 

 

 

Buna, Gabi! :kiss_the_star:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...