Jump to content
Vesperala Forum

Recommended Posts

• Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nop, Orienturile SUNT Japoneze get-beget :) Probabil ca la anumite modele nu se chinuie si le fabrica si ei in China. Seiko asa face acuma. Fabrica mecanismul automatic la masinarii in hong-kong. => Seiko 5-urile de baza, si cele care au un pret un pic mai mare decat al ceasului meu Orient, sunt fantastic de imprecise!

Care chinez s-ar chinui sa scrie "made in japan"? :P: Ar fi declarat tradator de neam si ar fi executat :imao:

Orient-ul meu este mecanic automatic :aborigen:

Si pentru prima saptamana precizia este foarte buna, chiar mult mai buna decat ce spun ei pe hartie :P:

Să-l stăpâneşti sănătos. Ăsta e al meu...

post-115-1269164891_thumb.jpg

Este greu sa transformi terenul extravilan in intravilan ? Sau nu va fi vorba de constructii acolo ?

Is absolut strain de constructii.

Am un parteneriat tehnic cu niste tipi maghiari. Ma inteleg de minune cu ei. Is profesionisti, chiar mai buni decat mine, cateodata.

Tocmai mi-am cumparat 2 perechi de pantaloni mai sport (ca aveam nevoie :D: , nu de alta, si greu gasesc de care vreau eu) -unii maro inchis, ceilalti bej f. deschis, mai de vara .

• 3 weeks later...