Jump to content
Vesperala Forum

Nouă ne lipsiţi


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

O iau de la capat cu claxonatul :clapping: , mi-e dor de Catalin X, ca m-a sustinut si pe mine in alegerile trecute, imi promisese si-o poezie , sper ca nu vreo epigrama avea in minte atunci :blush-1: !

 

Mi-e dor si de Gabi, n-as fi crezut ca-l lasa inima sa plece de tot, si de mesmerize, de danco si de Livia, de blue eyes, NightShift, Mef, amadino, prea multi ne-au parasit... :resent:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

O iau de la capat cu claxonatul :clapping: , mi-e dor de Catalin X, ca m-a sustinut si pe mine in alegerile trecute, imi promisese si-o poezie , sper ca nu vreo epigrama avea in minte atunci :blush-1: !

 

Mi-e dor si de Gabi, n-as fi crezut ca-l lasa inima sa plece de tot, si de mesmerize, de danco si de Livia, de blue eyes, NightShift, Mef, amadino, prea multi ne-au parasit... :resent:

Omagiile mele, doamna Narcisa. Va multumesc pentru gandurile frumoase. Nici eu nu v-am uitat.

 

Link to comment
Share on other sites

danco :bighug: , mare si frumoasa surpriza imi facusi , multumesc pentru asta! Mereu ne-a fost dor de voi, va rugam sa va reintoarceti. Am facut noi multe greseli :sorry: , dar nepasatori n-am fost dupa aceea, trebuie sa conteze si asta. Nu-i pacat sa se piarda 60 de secunde de stat cu niste prieteni, pentru un minut de suparare ?

Link to comment
Share on other sites

danco :bighug: , mare si frumoasa surpriza imi facusi , multumesc pentru asta! Mereu ne-a fost dor de voi, va rugam sa va reintoarceti. Am facut noi multe greseli :sorry: , dar nepasatori n-am fost dupa aceea, trebuie sa conteze si asta. Nu-i pacat sa se piarda 60 de secunde de stat cu niste prieteni, pentru un minut de suparare ?

Bine te-am gasit Narcisa si bine v-am gasit pe toti. Incet incet reluam firul :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Voi mai stiti ceva de Blue si isr :cry: ? De vazut, i-am vazut eu din cand in cand pe lista, dar or fi ei, n-or fi ei... :huh: mi-e sa nu le umble cineva la calculator, sa nu le fi facut vreun rau si sa caute a ne induce in eroare...ca daca erau ei, cu siguranta ziceau vreo vorbulita cu talc, imi mai puneau vreo piedica de-aia meseriasa... :yes: !

Daca voi nu actionati, eu nu mai astept mult si anunt organele, asa sa stiti! :blush-1:

Link to comment
Share on other sites

Narcisa, ce ne-am face fara tine ? Sunt bine, nu-mi umbla nimeni in pc.... :D:

Lasa organele in pace, sa doarma... :rolleyes:

 

Fiule, :bighug: eu puneam demult afise pe stalpi cu pozele voastre, dar sefii astia rai au zis ca nu mi le deconteaza, sa le platesc din pensie, pai, de-abia am primit-o acum trei zile si-am si dat de fundul lazii, bine ca aparusi !

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...