Jump to content
Vesperala Forum

Nouă ne lipsiţi


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

 

 

Vreeem NARCISA !!!!!!!

 

Am sosit , plictiseala mare si-n culise, surioara! :D:

M-a convins NightS cu arena aia de fala, a promis ca ne-o face ca la carte, cu camere de luat vederi si sonorizare. Cu consultanta inclusa.

Sa-i inregistreze pe cei care mai dau in mine si sa-i pedepseasca dupa legea aia tepoasa, care era in vigoare intre anii 1448- 1476.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

illu, mesme, Eonica, isr2012 :think: , Gabi, george, Adrian, Ritter, Catalin, NightS si ceilalti care se stiu cu musca pe caciula - absenti nemotivat si repetat, recidivisti in grup organizat. Au parasit cosmelia fara drept si fara incuviintare. Vom depune la executorul judecatoresc cererea de executare silita. Ca legea asa prevede. Intra de-a valma sub incidenta art. 12 alineat 69 CP. :rules:

 

 

Link to comment
Share on other sites

illu, mesme, Eonica, isr2012 :think: , Gabi, george, Adrian, Ritter, Catalin, NightS si ceilalti care se stiu cu musca pe caciula - absenti nemotivat si repetat, recidivisti in grup organizat. Au parasit cosmelia fara drept si fara incuviintare. Vom depune la executorul judecatoresc cererea de executare silita. Ca legea asa prevede. Intra de-a valma sub incidenta art. 12 alineat 69 CP. :rules:

Prezent!

Da' nu pot sa nu observ ca nepotismul e in floare.... Adica, cum? Tu crezi ca Vespe' se scoate cu un 'buna dimineata' aruncat din fuga? :rade:

 

Link to comment
Share on other sites

Prezent!

Da' nu pot sa nu observ ca nepotismul e in floare.... Adica, cum? Tu crezi ca Vespe' se scoate cu un 'buna dimineata' aruncat din fuga? :rade:

 

Aferim, :D: asta zic si eu spirit de observatie , trasei si eu un pic de spuza pe turta mea , ca mai intotdeauna am mancat-o cruda! :blush-1:

Vespe , "buna seara "de ce nu zici, :allwrong: ca dam dintr-o rusine-n alta, nu-i frumos , mama, ziceai ca nu mai contabilizeaza nimeni, il vezi pe musiu isr cum le numara pe toate, ti-am spus ca in culise sunt fantome, apropo, pe la profilul meu ai mai fost? :confused:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...