Jump to content
Vesperala Forum

Nouă ne lipsiţi


vesperala

Recommended Posts

Narcisa sa traiesti :hugs:

 

Usor de zis, dar cum?!? Si , mai ales, cu ce?!? :huh:

 

Ca eu v-am spus sa bagati voturile in urna din stangaaaa... :cry:

 

Si tu, ce , nu puteai sa zici: " Atentie , o sa renovez casa si-o sa lipsesc vreo cinci luni, sa stiti de mine"?

Nu ne mai faceam si noi griji, ca de-abia l-am linistit pe Barcuta, toata ziua intreba de tine, l-am tinut numai cu bomboane ca sa mai uite, acum ni s-au terminat si l-am lasat sa se smiorcaie cat o vrea, oricum iesim mai ieftin...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Narcisa :airkiss: mă bucur.Am ascultat multe din melodiile pe care le-ai postat şi-am văzut că-ţi place muzica italiană.

 

Din culise:prima tentativă de a-ţi alege o melodie a fost orientată către Vasile Ciobanu :D: daaar.. iutubul s-a împotrivit.Mi-a scris clar că videoclipurile nu sunt disponibile în ţara mea. :imao: :flowers:

Edited by mesmerize
Link to comment
Share on other sites

:airkiss: Ai grija cu afirmatiile astea. Nu-ti faci prieteni cu ele. Si sa nu-ti treaca prin cap sa-mi dedici vreo melodie, risti sa nu te ridici la nivelul asteptarilor. :fool:

P.S. Ai YM-ul meu. :bighug:

Nu cautam sa impresionez sau nimic de genul acela, doar ca imi lipseau postarile tale, si oriunde citeam pe forum nu gaseam. Poate nu citeam unde trebuia, sau nu am avut destul timp.

Iarta-ma. :hug:

Cand poti, intra. Am sa-ti las un offline, s-au schimbat atat de multe...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...