Jump to content
Vesperala Forum

Nouă ne lipsiţi


vesperala

Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iaca-ta-ma-s!!

Am avut inundatie. Nu cumva ati plans dupa mine de au crescut apele asa mult???? In alta ordine de idei, abia acum mi-am revenit dupa sarbatori.... nu din bautura, ca nu mi-a lasat vanorton nimic, nici de pofta. :spin1:

nene, tocmai îl întrebasem dacă te-a tăiat şi băgat în frigider...:) fireşte că negase... cică în valiză, că e mai încăpătoare.

pe scurt mă bucur că eşti vie şi sănătoasă.

mi-ai lipsit. :girls:

Link to comment
Share on other sites

Rubens, tocmai ce am aflat si eu de evenimentul nedorit ce a aparut in familia ta, si as vrea sa te asigur de intreaga mea compasiune si apropiere. Imi doresc sa gasesti o cale de a trece peste asta, dar mai ales voiam sa-ti spun ca nu esti singura si ca noi, colegii si prietenii de pe Vesperala, si aici sper sa nu gresesc vorbind in numele tuturor, suntem alaturi de tine, moral si sufleteste. Viata este o sinusoida, are urcusuri si coborasuri, insa alaturi de cei dragi si de prieteni poti urca dar si cobora mai usor.

Condoleante si ramanem alaturi de tine mereu

Edited by Black Hawk
Link to comment
Share on other sites

Condoleante si ramanem alaturi de tine mereu

 

Multumesc mult, mult, pentru incurajari, pentru faptul ca ma considerati prietena ...

Trec printr-un moment foarte greu, mai bine zis nu pot sa trec inca, doliul, contactul cu moartea, intrebarile ..... vijelie in cap si inima ... Va trece si voi reveni cu zapacenii ca inainte, imi trebuie un pic de timp numai si ceva medicamente ...

Sunt zilnic cu voi pe forum, dar nu pot participa inca .

 

Inca odata, MULTUMESC!

Link to comment
Share on other sites

Prin alte parti pe la astrologie, ezoterism si paranormal!

:ping: şi pe la noi sunt numai fenomene paranormale... dar nu are cine le studia..: :sherlok:

 

dau un exemplu: userii 65, 66, 67, 69, 70...nu există şi nu au existat. sunt duhuri şi ne bântuie..:focus:

în schimb avem numerele 68, 71...

Link to comment
Share on other sites

:ping: şi pe la noi sunt numai fenomene paranormale... dar nu are cine le studia..: :sherlok:

 

dau un exemplu: userii 65, 66, 67, 69, 70...nu există şi nu au existat. sunt duhuri şi ne bântuie..:focus:

în schimb avem numerele 68, 71...

sa vezi tu cand ajungi la6şase :pope:

Link to comment
Share on other sites

probabil, ajungi la 20% din useri conturi de test. Pot sa imi fac eu userul6şase? :hatoff:

adică vor exista doar 10 useri în forum? mai e doar un cont de test . a fost o intenţie de a mai face unul, nematerializată până la urmă.

nu, nu poţi.

 

ps: îţi lipseşte cineva sau doar ai poftă de tachinare?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...