Jump to content
Vesperala Forum
vesperala

Aştept cu nerăbdare...

Recommended Posts

Vacanta. La naiba, parca nu mai vine...

Si eu tot vacanta, numar zilele.

Si rosiile de la piata, de la mamaile cu basma pe cap, ale de pun balegar si gainat prin rasaduri.

Sfarsitul anului. A fost un an de groaza. Desi e un eveniment simbolic, o sa o iau de la inceput, cu minusurile acumulate in cursul anului astuia, ca altfel nu am cum. Si sa incerc sa fiu pe plus.

Azi mă duc acasă... Aştept să pup şi eu Narcisa, şi Mithras, şi Mitzoc... :babyhug:

Co(t)lete? Eu astept cotletul, ca vine Craciunul. Sunt impotriva uciderii porcilor, dar cateodata trebuie sa pun nevoile mele inaintea altora. Iar hrana e una din nevoile esentiale.

Niste colete. Am facut niste comenzi online de pe niste site-uri din strainatate. Trebuie sa ajunga cu Posta, cand o fi sa ajunga. Cred ca era mai ok daca se platea ramburs, pentru ca fiind deja achitate, nu inteleg de ce nu le-ar putea sustrage nimeni.

Sa apara filmul 50 shades of Grey, ca sa pot sa nu ma duc la el, sa-l iau de pe net, sa vad 10 minute si apoi sa-l injur. Pe film, pe aia care au facut filmul si aia care a scris cartile. Nu ca as da bani pe-asa ceva, deci teoretic nu am dreptul sa ii injur pe-astia. Doar ca filmul, ca si cartile, e daunator lumii.

Sfarsitul programului de munca de maine. Dupa asta, ma duc la sala, pentru prima data. Nu stiu exact ce sala, mai degraba m-as vedea intr-o sala de Internet, dar am internet acasa. Oricum, sa vedem ce-o sa iasa. Sper sa supravietuiesc. :bye:

Sfarsitul programului de munca de maine. Dupa asta, ma duc la sala, pentru prima data. Nu stiu exact ce sala, mai degraba m-as vedea intr-o sala de Internet, dar am internet acasa. Oricum, sa vedem ce-o sa iasa. Sper sa supravietuiesc. :bye:

Tinem pumnii sefului nostru :cheer: ! Asteptam detalii.

Pfoa, cat de entuziasmat eram de noua mea ocupatie. Si pe buna dreptate; a fost un oarecare fiasco. :lol: Nici o minune nu tine mai mult de 3 zile.

Astept sa inceapa campionatul european. Voi fi acolo.