Jump to content
Vesperala Forum
Sign in to follow this  
N!gh7 W0lf

De ce sa suferi?

Recommended Posts

De ce sa sufar eu ? Ca nu-ti dai tu seama ce e aia iubire? Ca nu stii sa apreciezi un baiat sincer , intelegator , cuminte si chiar loial? De ce m-ai amagit aiurea? De ce faci niste "glume" care ma socheaza ?

Nu mai am chef de viata , azi , de ziua mea , trebuia sa fiu fericit... cel putin , alaturi de tine... un sarut , o imbratisare , un gand pentru mine..... cer prea mult?

De ce refuzi sa gandesti si te porti ca o copila? Poate doar asta esti , la 15 ani... eu stiu ca poti , dar daca nu ai ambitie... eu ce pot sa mai fac? Ti-am spus ca fac ORICE pentru tine... dar poate te-a durut in cot... Numai la tine ma gandesc... dar incerc sa n-o mai fac... se sfarseste , incet , incet....

:crying: :cry:

# Rog pe cei care citesc sa nu rada sau sa nu posteze... eventualele intrebari , pe PM... :funny:

Vorba aia ... "same shit , different day" :confused:

Aseara o amica mi-a adus-o in fata blocului pe ex-exa ... :crazy:

"ALina m-a adus aici , tu ce mai faci?" ... La inceput era vesela.... apoi , dupa vreo ora de stat on fata scarii (ca tot se rugau sa facem o plimbare in jurul blocului,dar nu am vrut pentru ca abia ma trezisem si eram in papuci :woodpecker: ) , s-a intristat.... se uita la mine si-n gand parca zicea "Sunt o proasta , iti dai seama asta?" ...

ALina m-a luat deoparte in scara , cu un pretext bun ... apoi , a inceput sa se roage "Hai ma fa ceva , nu vezi ce suparata e ?Eu nu vreau s-o mai vad asa , am adus-o la tine ca sa o inveselesti, zii o gluma , vorbeste cu ea , SARUT-O !' ... eu , socat ..." nu pot...nu vreau....nu-mi vine sa fac asta" ...

DUpa 5 minute le-am condus la colt... m-a pupat Alina pe obraz , apoi veni randul ei , al Simonei... se intinse sa ma sarute... am dat incet inapoi si am pupat-o prieteneste pe obraz... ii venea sa planga....

:woodpecker:

Edited by N!gh7 W0lf

EX-EXA....

Surpriza..... ai venit de ziua mea la mine acasa :huh: M-am facut alb la fata cand te-am vazut pe vizor... :blink: Cum de ai venit? Complotul mamei mele si al surorii mele.... claaar :confused:

ma rog... am discutat.... :clepsidra:

Te-am sarutat.... :angelnot:

DAR ! Acea flacara nu mai e ... nu mai simt nimic... :confused: Crezi ca-ti va fi bine asa? Chiar daca tu mi-ai dovedit ca ma iubeste PE BUNE ... :giveheart:

Trebuie sa ma consult cu prietenul meu,ca nu stiu ce sa fac :allwrong:

Edited by N!gh7 W0lf

E clar... nu mai am nici o legatura , nici cu Patricia , nici cu Simona ! Nu se merita :rolleyes:

In schimb... am gasit altceva.... sunt prea fericit acum ca sa scriu , si cam nesigur :D: