Jump to content
Vesperala Forum

Nick-ul ales


amadino

Recommended Posts

Nick-ul meu e aproximativ cel folosit la trivia: Fr0z3nas|c3 = frozen as ice (în limbaj mai pământean).

Vine ca replică la Lxix`4_3v3r – schimbare radicală de poziţie!

În principiu, căutam un nick cât mai pleonastic şi ortografiat cât mai “anti-furt”. Fără să vreau, am atins şi latura originală.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...
salut . manumesc iulian si am venit si eu pe aici ...ce sa zic d enikul meu cred ca stiti de unde vine ce inseamna etc.

 

Fratioare, eu iti zic "bine-ai venit!" :yeap: Dar , asa, mai de la distanta si cu frica-n san, ca-mi tremura genunchii ca piftia, sa stii ca eu mare lucru n-am facut, am pacatuit rar si putin, vezi de ceilalti: RoAp, ca ba nu vorbeste pe-nteles , ba vorbeste prea pe-nteles, de Asimetricul asta care nu plateste taxa aia la valoare, de Aprig si de CatalinX ca m-au suparat de multe ori, de NightS ca nu iubeste cainii, de Barcuta ca ne-a mintit, cauta tu cu atentie, ca mai sunt si altii...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 years later...

O sa sune stupid, dar nick-ul meu are legatura cu matematica. Nu mai stiu exact care era ideea, dar a fost primul cuvant care mi-a venit in minte atunci cand am hotarat sa imi schimb nick-ul, pentru ca atunci studiam la ceva. Nu-mi amintesc ce anume. :think: S-ar putea sa aiba legatura cu statistica, sau ceva functii... Cred ca aveam niste sechele grave. Nu puteam sa-mi pun numele Surjectiv. Sau Diferential.

Mda. Obscur. :lol:

 

PS: Asta e explicatia reala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...