Jump to content
Vesperala Forum

Nick-ul ales


amadino

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

crysty2k5

 

In 2005 cand am schimbat id-ul de messenger(nu imi placea cel vechi si aveam o gramada in lista) l-am facut pe asta.

 

Nu era disponibil cristi2005 si prin incercari s-a ajuns si la asta.

 

Dar e bine ca are si 25 in el(ziua mea de nastere) :P:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
păi dacă ştiam mai intram eu aici să citesc explicaţia ta? :think:

Folderul Bulk il gasiti in special in programele de mail . Este ca un cos de gunoi un de ajung mail-uri ce par a fi spam-uri dar care mai au o sansa . Adica s-ar putea ca un mail pe care doreai sa il primesti sa il gasesti in folderul bulk din cauza regulilor de filtrare ale sistemului . :vespe:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sakura - cherry blossom - floare de cires

long story, cerusem cuiva sa imi dea o idee de nick, eu nu prea am idei de multe ori la nume and such, intr-o vreme folosisem ICURYY4ME (i see you are too wise for me) sau cherrygiana (see there was already a cherry in my nick, poveste: numele meu e Gergiana (da fara O), bine unul dintre nume, si pe cand eram in liceu aveam lipit de un caiet un abtibild cu cirese, la care o colega l-a luat si la multat peste Ger => cherry giana ... oricum oarecum si "suna" la "fel"), back to the story si mi-a sugerat sakura ... el se gandea la sakura dintr-un anime cand mi-a sugerat nick-ul asta, da mie mi-a placut, pe urma am aflat ca personajul respectiv poate sa fie oarecum "enervant" ... sper doar ca nu asta era ideea "u're annyoing just like her", well oricum imi place in continuare ... desi uneori ma mai inregistrez si ca jigoku shoujo (hell girl) lol ... totusi cred ca o sa revin la nume mai "normale" ... mno stiu total neinteresant ... :ph34r: hope i did not bore anyone

Link to comment
Share on other sites

sakura - cherry blossom - floare de cires

long story, cerusem cuiva sa imi dea o idee de nick, eu nu prea am idei de multe ori la nume and such, intr-o vreme folosisem ICURYY4ME (i see you are too wise for me) sau cherrygiana (see there was already a cherry in my nick, poveste: numele meu e Gergiana (da fara O), bine unul dintre nume, si pe cand eram in liceu aveam lipit de un caiet un abtibild cu cirese, la care o colega l-a luat si la multat peste Ger => cherry giana ... oricum oarecum si "suna" la "fel"), back to the story si mi-a sugerat sakura ... el se gandea la sakura dintr-un anime cand mi-a sugerat nick-ul asta, da mie mi-a placut, pe urma am aflat ca personajul respectiv poate sa fie oarecum "enervant" ... sper doar ca nu asta era ideea "u're annyoing just like her", well oricum imi place in continuare ... desi uneori ma mai inregistrez si ca jigoku shoujo (hell girl) lol ... totusi cred ca o sa revin la nume mai "normale" ... mno stiu total neinteresant ... :ph34r: hope i did not bore anyone

 

Wow...o adevarata filozofie. Imi plac nickurile care au o adevarat poveste in spate, numai incearca sa scrii mai mult in romana. Sunt multi useri care nu inteleg engleza. Avem aria in limba engleza pentru cunoscatori.

 

Si...bine ai venit! :star: :flowers:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Sakura, frumos spus. Stii japoneza? Am vazut ca la semnatura ai pus o replica din Jigoku Shoujo (Fata Iadului). Ma bucur ca sunt si fani anime pe aici, astfel putem povesti mai multe despre Japonia.

Cat despre numele meu pe forum...yuki no kitsune inseamna, in japoneza, vulpea zapezii. Nume ales dupa un frumos roman. ^^

Edited by yuki_no_kitsune
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...