h3l3na Posted August 26, 2008 Report Posted August 26, 2008 (edited) Nu-mi plac decat argintul si platina. Aurul mi se pare urat si marlanesc; probabil din cauza ca este atat de apreciat [admin edit] Am purtat timp de cativa ani o pentagrama :D - semnul perfectiunii. Se uitau crucis toti cocalarii pt care rock = nespalati = satanisti. Edited August 26, 2008 by vesperala eliminat text discriminatoriu. Quote
gabriel Posted February 3, 2009 Report Posted February 3, 2009 cred ca bijuteriile sunt doar pentru femei la barbati doar un ceas mai de firma poate fi o bijuterie cred eu mi se ridica parul in cap cand vad bratari sau cercei la barbati cred ca verigheta ar fi unica bijuterie care mi-ar place si as purta-o Quote
daniela Posted February 3, 2009 Report Posted February 3, 2009 si la femei ...opulenta mi se pare de prisos...nu mai cauti a sta de vorba cu ea, ci te uiti cam cate kg de aur are pe ea...asta e opinia mea...scuze. In schimb ,intre ele ,adica noi , e ca un fel de competie....ceva de genul...uite eu am mai multe ca tine....bineinteles...nu se pune in discutie acest lucru la toate femeile. Quote
RoAp Posted February 3, 2009 Report Posted February 3, 2009 cred ca bijuteriile sunt doar pentru femei la barbati doar un ceas mai de firma poate fi o bijuterie cred eu mi se ridica parul in cap cand vad bratari sau cercei la barbati cred ca verigheta ar fi unica bijuterie care mi-ar place si as purta-o Haideti dom,le ca e o gluma. Daca ma afisez cu urechea dotata cu cercel, chiar is imposibil de tolerat? E poveste veche, am scris asta. Am deja probleme de imagine. Imi plac bijuteriile la femei. Finetea e altceva fata de ostentatie. Ii ceva ce nu poti refuza unei femei. Tie iti plac tatuajele. Eu ma dau mare cu semnele de pe corp(glumesc). Glumesc, iarasi. Is chestii care ne reprezinta si nimeni nu e in masura sa judece asta. Ne place. Le place si femeilor. O sa apreciez doar frumusetea bijuteriilor expuse de catre colege. Si nu in ultimul rand o sa-mi placa si am sa ma bucur de asta, asocierea intre ele si bijuteriille expuse aici. Danke, domnitelor! Quote
Lucareli Posted January 23, 2010 Report Posted January 23, 2010 Imi plac foarte mult pietrele in orice bijuterie. Acestia, de exemplu, imi plac nespus. Nu-mi plac bijuteriile mari, grosolane, nu ma reprezinta. Quote
Yelle1 Posted April 22, 2012 Report Posted April 22, 2012 Cel mai mult si cel mai mult imi plac cerceii, iar dintre toti cerceii, cel mai mult imi plac cei cu perle. Cam in genul astora, asa: Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.