samsara Posted May 3, 2009 Report Posted May 3, 2009 Am destul de des vise de astea premonitorii, ceea ce ma enerveaza la culme. Ooo .. pai de ce? Mie imi plac, mai ales cand imi arata noua destinatie pe care o voi vizita Quote
malitzia Posted May 3, 2009 Report Posted May 3, 2009 Uau Hmm.. mare lucru nu fac.. deocamdata. Sunt studenta la stomatologie in anul 5. Dar intr-adevar ma preocupa parapshiologia, astrologia, doar ca nu am mari cunostinte in nici un domeniu. Inclinatia spre lucrurile astea le am de la mama mea, care mi-a indus si mie interesul spre asa ceva. Am destul de des vise de astea premonitorii, ceea ce ma enerveaza la culme. Multumesc Mali Poate o sa te preocupe mai tarziu. Esti foarte interesanta...dupa astrograma. Multa bafta la scoala! Imi voi face programare la tine. Quote
Cryss Posted May 3, 2009 Report Posted May 3, 2009 Poate o sa te preocupe mai tarziu. Esti foarte interesanta...dupa astrograma. Multa bafta la scoala! Imi voi face programare la tine. Multumesc Va astept pe toti la dentist Ooo .. pai de ce? Mie imi plac, mai ales cand imi arata noua destinatie pe care o voi vizita Nu-mi plac pt de multe ori imi prevestesc ceva rau.. o suparare.. etc. Bine.. au fost si situatii cand mi-au prevestit lucruri bune, dar nu multe Quote
Deniz Posted July 24, 2010 Report Posted July 24, 2010 Mai primiti un Sagetator ?? :D [sagetatoare mai exact ] Cam rari pe aici ) Quote
gabita_20 Posted July 24, 2010 Report Posted July 24, 2010 Fecioara Zodie de pamant Planeta : Mercur Quote
Eonica Posted July 26, 2010 Report Posted July 26, 2010 Eu sunt rac. Ce spuneti de un sondaj pe tema asta? Sunt curioasa ce semn predomina printre vesperali. Quote
laurent-III-rd Posted July 27, 2010 Report Posted July 27, 2010 (edited) Fecioara Zodie de pamant Planeta : Mercur Ce coincidenta, la fel ca mine. Virgin. A, de zodie era vorba. Cre' ca gemeni! Edited July 27, 2010 by laurent-III-rd Quote
Gliphy Posted July 27, 2010 Report Posted July 27, 2010 Eu sunt rac. Ce spuneti de un sondaj pe tema asta? Sunt curioasa ce semn predomina printre vesperali. Buna idee, Eonica. Quote
Eonica Posted July 27, 2010 Report Posted July 27, 2010 Haaaaai, bifati sus la chestionar, ca-s curioasa cine predominaaa. Quote
laurent-III-rd Posted July 27, 2010 Report Posted July 27, 2010 Haaaaai, bifati sus la chestionar, ca-s curioasa cine predominaaa. Bifat! Si fiindca sunt ultimul, se pune ca Gemenii conduc! Cel putin... la ora asta. Quote
Eonica Posted July 29, 2010 Report Posted July 29, 2010 Raciii, la apeeeel. Bifati la chestionar ca ramanem de caruta. Quote
Deniz Posted August 2, 2010 Report Posted August 2, 2010 Gemeni si Sagetatori egalitate. Hai cu Sagetatoriiii Quote
laurent-III-rd Posted August 3, 2010 Report Posted August 3, 2010 Gemeni si Sagetatori egalitate. Hai cu Sagetatoriiii Gemeniii... Quote
Eonica Posted August 4, 2010 Report Posted August 4, 2010 Am venit sa vad daca au mai bifat racusori, dar nimic. :vuvuzela: Raciloooor adunareeeaaa, ca de nu va caut si va tai clestisorii!! Quote
vesperala Posted August 4, 2010 Author Report Posted August 4, 2010 măcar un rac tot mai există pe aici: mithras Quote
Eonica Posted August 4, 2010 Report Posted August 4, 2010 am plecat sa-l trag de clesti sa vina incoace. Multumesc pentru pont Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.