Jump to content
Vesperala Forum

Ce zodie sunteţi?


Ce zodie predomina pe V.com  

36 members have voted

  1. 1. Ce zodie sunteti?

    • Berbec.
      3
    • Taur.
      2
    • Gemeni.
      4
    • Rac.
      3
    • Leu.
      4
    • Fecioara.
      3
    • Balanta.
      2
    • Scorpion.
      2
    • Sagetator.
      4
    • Capricorn.
      2
    • Varsator.
      4
    • Pesti.
      3


Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si... o recomandare, ceva? Care e cea mai buna? :)

 

Cea mai buna e si cea mai scumpa. As alege Taur. Taurul este o zodie norocoasa pentru ca are inteligenta de-a-si cladi norocul prin munca si prin prudenta , pas cu pas si piatra peste piatra.

Ramai cum esti, sefule. Nu ai impulsivitatea Berbecului, asa ca esti bine aspectat dupa an si ascendent. Cat despre noroc, cica Dumnezeu l-a impartit egal la inceputuri, apoi oamenii au invatat sa si-l sterpeleasca unii altora si multi dintre cei care-au stricat ordinea firii s-au capatuit cu ceea ce , de fapt, nici nu le trebuia. A urmat chestia cu capra vecinului si, inevitabil, haosul , dezordinea primordiala.

Link to comment
Share on other sites

Pai da' cum? Eu sunt sarpe in zodiacul chinezesc.

 

Cum sa fii tu Sarpe, Taurul european este Sarpele chinezesc. Vorbim strict despre luna nasterii. Dupa an, poti sa fii, trebuie calculat.

Ca si la Aprig, daca e Berbec dupa luna, nu poate sa fie Iepure, Pestii sunt in zodiacul chinezesc Iepure, dupa anul nasterii poate sa fie, desigur. Decompensat .

Link to comment
Share on other sites

Cea mai buna e si cea mai scumpa. As alege Taur. Taurul este o zodie norocoasa pentru ca are inteligenta de-a-si cladi norocul prin munca si prin prudenta , pas cu pas si piatra peste piatra.

Ramai cum esti, sefule. Nu ai impulsivitatea Berbecului, asa ca esti bine aspectat dupa an si ascendent. Cat despre noroc, cica Dumnezeu l-a impartit egal la inceputuri, apoi oamenii au invatat sa si-l sterpeleasca unii altora si multi dintre cei care-au stricat ordinea firii s-au capatuit cu ceea ce , de fapt, nici nu le trebuia. A urmat chestia cu capra vecinului si, inevitabil, haosul , dezordinea primordiala.

 

Problema nu e asta. Nu sunt impulsiv. Din contra, sunt mult prea chibzuit. Mai mult decat e necesar. Problema este ca, atunci cand mi se pune pata pe un lucru, chestia aia ajunge sa imi consume toata energia, si nu intr-un mod productiv neaparat. Daca vreau ceva, nu am scapare. Tre' sa-l am. Asta ma enerveaza la zodia mea.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi cea mai penibila telenovela din toate timpurile. Dar scenariul e inca in curs de scriere, din pacate. Asta si din cauza problemei mele descrise mai sus. :lol:

Eh, pai mno, asta e. Eytrs are dreptate. Li s-a intamplat tuturor. Desi magiunul e dulce. Nu cred ca e o comparatie potrivita. Mai degraba, ceva dulce-amarui, cu o tenta mai puternica amaruie.

 

Mda. Gata. Too much. Nici nu era vorba de asta, la inceput. :lol: Sam, tu esti de vina!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...