Jump to content
Vesperala Forum

Ce zodie sunteţi?


Ce zodie predomina pe V.com  

36 members have voted

  1. 1. Ce zodie sunteti?

    • Berbec.
      3
    • Taur.
      2
    • Gemeni.
      4
    • Rac.
      3
    • Leu.
      4
    • Fecioara.
      3
    • Balanta.
      2
    • Scorpion.
      2
    • Sagetator.
      4
    • Capricorn.
      2
    • Varsator.
      4
    • Pesti.
      3


Recommended Posts

post-172-1239792334_thumb.png

 

Ascendent Balanta :rolleyes:

 

Ai toate planetele sub linia orizontului . Inseamna ca esti destul de introvertita.Tinzi sa traiesti mai mult in interior.

 

Da... asa este. Mai imi poti spune si altceva? legat.. de viata.. sau de cum vor evolua lucrurile?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vreau si eu mai multe detalii despre ascendent! Cum se poate afla acesta?

Ce influente are acesta......ne putem uita si la prognoza ascendentului sa stim despre zodia noastra?

Multumesc. :huh: :search:

 

Uite aici despre Ascendent.

http://www.acvaria.com/astro-ascendent.php?p=astrologie

 

Te poti uita si la zodia in care pica As. Sunt cazuri in care se potriveste mai bine horoscopul pentru As.

 

Aici iti poti calcula Astrograma.

 

http://www.astroline.ro/Astrograma.html

Link to comment
Share on other sites

Bucuresti, 11-01-1994

 

Capricorn :dans:

 

Caracteristici: se intampla adesea sa ai moralul scazut dar iti gasesti destul de repede optimismul. Esti gentil si generos. Ierti cu usurinta prostia dar niciodata tradarea, fata de care devii dur. Din punctul tau de vedere nu exista dreptul de a gresi. Sinceritatea ta este profunda si nu tolerezi lipsa de onestitate a celorlalti.

 

se potriveste ...

Link to comment
Share on other sites

Mali, daca ai timp, mai zi zi mie cevaaaa ::D: :gblush:

 

In rezolvarea problemelor te vei baza doar pe tine. Viata fericita, vitalitate puternica, ambitie, mult noroc.

 

Esti foarte orignala, indendenta , excentrica, rebela, agitata Ai tendinta de a iesi din tipare si de a inventa altele noi. Studii care ies din comun, cum ar fi metafizica, astrologia etc. Ai un fel de scanteie de geniu prin care poti ajunge la rezultate importante numai prin inspiratie, fara munca sistematica. Se poate sa ai un fel de spirit profetic. Ai nevoie de comunicare si de a crea.

 

Mai Cryss, esti interesanta foc...Mai revin candva cu niste amanunte. Poate ne spui si noua cu ce te ocupi. :pink-star:

 

:rade: da, asa-i ... cunosc :imao:

 

Si eu stiu, ca doar avem As in Pesti. :imao:

Edited by malitzia
Link to comment
Share on other sites

In rezolvarea problemelor te vei baza doar pe tine. Viata fericita, vitalitate puternica, ambitie, mult noroc.

 

Esti foarte orignala, indendenta , excentrica, rebela, agitata Ai tendinta de a iesi din tipare si de a inventa altele noi. Studii care ies din comun, cum ar fi metafizica, astrologia etc. Ai un fel de scanteie de geniu prin care poti ajunge la rezultate importante numai prin inspiratie, fara munca sistematica. Se poate sa ai un fel de spirit profetic. Ai nevoie de comunicare si de a crea.

 

Mai Cryss, esti interesanta foc...Mai revin candva cu niste amanunte. Poate ne spui si noua cu ce te ocupi. :pink-star:

 

 

 

 

Si eu stiu, ca doar avem As in Pesti. :imao:

 

Uau :lol:

Hmm.. mare lucru nu fac.. deocamdata. Sunt studenta la stomatologie in anul 5. Dar intr-adevar ma preocupa parapshiologia, astrologia, doar ca nu am mari cunostinte in nici un domeniu. Inclinatia spre lucrurile astea le am de la mama mea, care mi-a indus si mie interesul spre asa ceva. Am destul de des vise de astea premonitorii, ceea ce ma enerveaza la culme.

Multumesc Mali :airkiss:

Edited by Cryss
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...