Jump to content
Vesperala Forum
Vesperal News

♡•♡•♡ Cum recunoastem sufletul nostru pereche?♡•♡•♡

Recommended Posts

Pfoa. Retur pe serviciu, in lung de linie, cu backhand-ul. :( Desi as putea contesta decizia arbitrului. Cred ca a fost out.

Mda. Daca tot veni vorba, intotdeauna m-am bucurat enorm pentru faptul ca nu-s femeie. Pfiu. Am scapat de o povara uriasa. Care erau sansele? 50-50...

Daca iti dai puncte singura... Mno.

Nu ma refeream la asta. Desi e oribil. Si la fel de oribil e pentru noi. Oricum, sunt si alte dezavantaje.

n-am folosit fond de ten niciodata :rolleyes:

Am 15 fonduri de ten, toate consumate mai putin de 10%, in termen de valabilitate. Donez. :P:

Daca iti dai puncte singura... Mno.

Doar nu vrei sa stau sa ma rog de tine. :tease:

Sepultura? Ai auzit vreodata prostia aia? E groaznica. Rock-ul nu suna numai asa. :tongue:

Sepultura nu este o prostie, sună chiar foarte bine. Au o istorie tragică și zbuciumată. Practic au creat un stil de muzică nou, thrash-ul brazilian , inconfundabil și diferit de celelalte. Fun fact, mai există și o formație soră mai puțin cunoscută, Sarcofago (recunosc, nu am ascultat prea mult). Sepultura înseamnă mormânt, sarcofago cred că e clar ce înseamnă.

Și spre deosebire de multe formații ale vremii, care s-au liniștit și s-au comercializat, Sepultura scoate și acum piese foarte crâncene, e ceva deosebit.

Fun fact: Imi place sa citesc fun fact-urile lui Aprig. :lol: Mie nu mi-au placut niciodata. Mai degraba, Slayer. Da' nici de la aia nu imi plac toate piesele.

Da' tot ai invatat ceva. Nu-i bine? Ai invatat despre Sepultura, data viitoare sa nu te mai iei de ei.

Bravo, multumesc! Ati inceput cu prostiile voastre si aici.

Mi-a facut placere sa va cunosc, ma duc sa-mi spal pensulele de machiaj (alea pe care le am deja), noapte buna, n-o sa va uit niciodata, bine, pa!

Asta cu fața tencuită îmi amintește de profa de isotrie din generală, când era să-i ducem un mărțișor sau o floare încercam să ne ferim de pupătură (tovărășește, pe obraz, nu vă gândiți la prostii) pentru că era super-uleioasă, era chiar scârbos să te atingă. Nu-ș cu ce-și dădea pe față, ceva care lucea. Sper să mai fi avansat cosmetica de atunci :huh:

Mda. Daca tot veni vorba, intotdeauna m-am bucurat enorm pentru faptul ca nu-s femeie. Pfiu. Am scapat de o povara uriasa.

De ce? Nu inteleg :think:

Am 15 fonduri de ten, toate consumate mai putin de 10%, in termen de valabilitate. Donez. :P:

imi plac donatiile :pink:

Fun fact: Imi place sa citesc fun fact-urile lui Aprig. :lol:

:lol:

Mie nu mi-au placut niciodata. Mai degraba, Slayer. Da' nici de la aia nu imi plac toate piesele.

Da, Slayer. Excelent. Problema mare a apărut când a început să-mi placă Kreator. Nu știu dacă ai ascultat, mai ales perioada de început, When The Sun Burns Red, Extreme Aggression, de-astea, dar am descoperit că îmi plăceau din ce în ce mai mult și nu-mi mai plăcea nimic altceva. Metallica, Testament, Manowar - prea slab. De neascultat. Gore. Kreator, Sodom, poate Death, Carcass, devenisem destul de exclusivist.

E o fază. Trece din fericire :) Nu spun că nu-mi mai place Kreator, ascult cu plăcere și acum, dar îmi mai place și altceva :)

Topicul asta a murit acum cateva ore. :lol: La ce s-a ajuns... As muta, n-as muta, as muta, dar tre' sa plec, si nu am timp sa ma gandesc unde si ce sa mut.

Hm. Kreator. Am auzit destul de vag de ei. I'm not into this kind of dark things. Cea mai agresiva formatie pe care cred ca o ascult e Pantera. :lol:

:lol: ma gandeam eu...

Oamenii inteligenĹŁi nu sunt la fel Ĺi ĂŽn dragoste

InteligenĹŁa nu ajutÄ Ĺi ĂŽn amor. De aceea, mulĹŁi dintre cei care au succes pe plan profesional au toate Ĺansele sÄ dea rateuri la capitolul sentimental. âDragostea nu are nimic ĂŽn comun cu inteligenĹŁa.

Sentimentele apar, mintea nu poate decide momentul sau persoana. InteligenĹŁa poate conta ulterior, atunci când o persoanÄ inteligentÄ ĂŽĹi poate pune problema dacÄ persoana de care s-a ĂŽndrÄgostit meritÄ sau nu acest lucru. DacÄ poate construi o relaĹŁie cu o persoanÄ inferioarÄ lui din punct de vedere intelectualâ, spune psihologul Constantin Cornea pentru Gândul.