Jump to content
Vesperala Forum

♡•♡•♡ Cum recunoastem sufletul nostru pereche?♡•♡•♡


Vesperal News

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Luand in calcul noua mea teorie, cred ca se intampla foarte rar ca "sufletul pereche" sa fie de sex opus. :think: Aproape niciodata.

Dar, pentru a afla, poti sa o tii legata, undeva... sa zicem, in beci. Daca, dupa 2 luni, inca vrea sa fie cu tine, cu toate ca ai infometat-o, e clar. Ea e.

 

Edit:

PS: Am citit si postul lui Yelle... cu 4 postari mai sus. Ar putea parea ca am furat ideea. Nu citisem pana acum. :lol: Pfffff.

 

Oricum, asta imi aduce aminte de romanul Misery, de Stephen King.

 

Ah, pentru mine, sufletul pereche e usor de recunoscut.

1.75, 2 kilograme mai mult decat ar trebui, lungimea picioarelor egala cu doua treimi din inaltime, maximum 22 de ani si sa foloseasca suficient machiaj, cat sa nu stiu cat de urata e in realitate. Sa-l poarte permanent.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Mai am, mai am. Pot sa reciclez. Tot ce se aduna pe cap, strang si o torn din nou.

 

40 kg la 1.75? :huh: Mai degraba, ma refeream la... 60-62. Sau ceva. Trebuie sa indeplineasca toate standardele mele superficiale, pana in cel mai mic detaliu.

Si trebuie sa ii placa muzica aia care se da la KISS FM, sau ceva. Sau, si mai bine, manelele.

Link to comment
Share on other sites

62 de kg la 1,75, exista doua variante: ori e mai plata decat tine (si tu ai recunoscut ca esti plat), ori alapteaza descendenta cu silicon.

Bai, oare la 25 de ani eram tot asa? :rolleyes:

 

Si trebuie sa ii placa muzica aia care se da la KISS FM, sau ceva. Sau, si mai bine, manelele.

Nu, sa bage rock, Sepultura sau ce pisici mai ascultati voi. :doh:

 

Link to comment
Share on other sites

Si trebuie sa fie bronzata tot timpul, chiar daca afara sunt -25 de grade.

 

Pf. Nu stiu. Toate femeile pe care le-am cunoscut vreodata erau ori prea grase, ori prea slabe. Ma rog, asa credeau / cred ele. Asa ca nu stiu care ar fi grautatea normala la 1.75. Oricum, sa nu arate ca Rihanna. Clar.

 

Sepultura? Ai auzit vreodata prostia aia? E groaznica. Rock-ul nu suna numai asa. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...