Jump to content
Vesperala Forum

Daţi-vă rotunzi :P


vesperala

Recommended Posts

dacă aveţi un număr rotund de postări vă puteţi lăuda aici..:P:

 

aştept ceva de genul 500/1000/2000/3000/...

 

 

:P: ideea mi-a dat-o plângerea Narcisei.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Adicatelea, cum? Sa ne laudam noi insine? Sa ne arate ceilalti cu degetul, pasa-mi-te "uite si la laudarosii astia cum mai cotcodacesc" etc. etc. Voi sa ne laudati , ca va intra in atributii, scrie expres in fisa postului ,acolo , la clauze contractuale :rade: :rade: :airkiss:

Link to comment
Share on other sites

Eu am in jur de circa si ceva si sunt tare mandra din aceasta cauza. Se pune? :chicken_dance:

:don-t_mention: am răbdare.

 

 

deşi mie mi-ar plăcea să citesc mai des ce scrii...:)

şi sunt convinsă că nu numai mie...

Link to comment
Share on other sites

Sa nu te astepti sa scriu doar de dragul de a rotunji rotundul (nr. de postari). Scriu acolo unde sunt subiecte de interes pentru mine sau unde ma pricep, ca daca ma apuc sa scriu pe la networking..... sigur mi-o fur :caveman:

e IDMAN pe fază, am văzut... şi-o fură şi alţii , când nu se pricep şi se dau învăţaţi. :don-t_mention:

mă mir că mă suportă cu atâtea întrebări, i-am promis că o să facă 1000 de postări numai chinuindu-se să îmi dospească mie neuronul...:rade:

 

 

nu mă prea aştept, e drept, dar e plăcut şi taifasul... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Hai sa ma dau rotund din nou = 10.000.

 

O fi mult, o fi putin, nu stiu, cert insa stiu ca nu scriu doar pentru a aduna posturi, asa cum ar putea crede altii, ci o fac pentru a comunica cu ceilalti, ideea unui forum, dincolo de informare este in primul rand comunicare, daca aceasta lipseste, sansele ca un forum sa inchege relatia dintre oameni dispare. Un forum nu poate sa se dezvolte daca toti stam in expectativa si asteptam ce ?. Ce este oare mai minunat decat oameni, care pana aici nu stiau unul de existenta celuilalt, si care incep sa comunice intre ei, sa-si povesteasca, sa se joace, de ce nu ?, sa se imprieteneasca, chiar daca in sens virtual. Cum s-ar putea realiza toate acestea nepostand. Atata vreme cat postarile, mesajele transmise, sunt decente, mult nu mai inseamna si prost, mult inseamna dorinta, mult inseamna sociabilitate, mult inseamna deschidere.

 

Postati, comunicarea a facut ca oamenii sa poata progresa, sa poata cunoaste iubirea, fericirea, sa se cunoasca si pe ei insisi mai bine, comunicarea ....nu tacerea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...