Jump to content
Vesperala Forum

Am venit...


Mihai LEONTE

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 6.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa ma impac cu narcisa, cu care ma cert de 3 zile si care tine mortis sa imi paroleze calculatorul. noroc ca nu stie si cum sa o faca. nici daca , parolandu-l pe unul raspunde si celalalt la comanda. despre cel de la fabrica stie sigur ca este imun. tocmai am avut o revelatie ca Samuel pe drumul Damascului. se pare ca nu am imbracat camasa cu manecile potrivite si trebuie sa retractez cateva afirmatii ca sa fie pace . prin urmare , doua gogomanii am spus, le retrag pe ambele si afirm spasit ca :

-berea chiar ajuta;

- nu este nevoie de tact in niciun domeniu, in invatamant cu atat mai putin.

intrucat ambele au fost suficient demonstrate ca viabile, nu le mai sustin si cer scuze. :hatoff:

 

cer scuze public si vesperalei , din cate imi amintesc si ei i-am facut de multe ori aceasta recomandare. pe atunci chiar credeam sincer ca in invatamant si in sanatate e nevoie de ceva mai mult tact decat in metalurgie.

oricum, narcisa , din cate se observa râsul previne, vindecă, sfinţeşte , ba cateodata ne si apără pe noi de toate relele noastre. dar de ale celorlalti nu are putere. daca te supara o retrag si pe asta si o tin in rezerva.

Link to comment
Share on other sites

sa-i spun vesperalei sa-si mute ouale bio si eco de pe terenul meu! :fight:

Eu am postat o informatie pe care am auzit-o la televizor zilele trecute si pe care n-o stiam pana atunci. In mintea mea slaba credeam ca eco si bio inseamna acelasi lucru. Si mai credeam ca vorbim de un procent de suta la suta. Nu ca mi-ar folosi la ceva informatia asta , ca nu am bani decat pentru produse de sub 50%. :resent: Dar o credeam utila pentru voi.

 

In rest, de top, vorba lui RoAp. :rade: Chiar imi plac astfel de postari. Mai descretesc fruntea.

Link to comment
Share on other sites

Comunic cu illudere prin PM. El a plecat recent la Paris iar eu am in grija si casa lui. Nu avem minute internationale la telefon si am ales acest mod de comunicare. Simtii nevoia sa fac aceasta precizare pentru a nu se interpreta cine stie in ce fel prezenta lui, dat fiind incidentul petrecut recent pe forum.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Comunic cu illudere prin PM. El a plecat recent la Paris iar eu am in grija si casa lui. Nu avem minute internationale la telefon si am ales acest mod de comunicare. Simtii nevoia sa fac aceasta precizare pentru a nu se interpreta cine stie in ce fel prezenta lui, dat fiind incidentul petrecut recent pe forum.

 

Sunteti cumsecade Mama Narcisa.

 

Nu va meritam cateodata.

 

Sarut mana. :flowers:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
:bighug: illule , a nins la Paris? Sau si voi aveti un Craciun fara zapada? Ce-ai mai vazut, ce-ai mai vizitat? Ce bunatati pregatiti de sarbatori? Ce tort romano-francez face Gabi?

 

Nu, nu a nins la Paris, aici nu ninge in fiecare iarna. Vom incerca sa respectam traditia culinara a ambelor natii. De revelion vom pune la cuptor un cocos castrat, cica asa se face mai gras si fraged. Dar ne vom delecta si cu racituri si sarmale. Am uitat sa-ti spun, sunt la dieta. :D:

 

Link to comment
Share on other sites

O, Doamne! Asta e opera lui Gabi, mai mult ca sigur! :haha:

Pai , n-au fost suficiente cele 5 kg date jos din cauza problemelor dentare?

 

 

Inca 5 si pot urca pe podium. :yeap:

 

 

claponul care nu le-a placut comunistilor :hatoff: aveti grija , merge cu vin alb

 

:hatoff: Si cu castane. :D: Ce mai fac amicii, imi simt lipsa, ma barfesc?

Edited by illudere
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LA MULTI ANI !

Cu sanatate, fericire si de toate

Cele care v-au lipsit. Le-ati dus dorul,

N-au venit cum sperati, cum ati fi vrut.

Cum mai mult v-ar fi placut.

Si de-ati plins anul trecut

Anul nou sa va aduca liniste si bucurie.

Va urez ca el sa fie

Mai frumos, mai bun, cu soare.

LA MULTI ANI si LA MAI MARE !

 

P.S.

Nu gasii o alta rima.

Rubens

Cu respect si stima .

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...