Jump to content
Vesperala Forum

Am venit...


Mihai LEONTE

Recommended Posts

  • Replies 6.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

oltenii is mai tuciurii ...semana cu mexicanii :qmark:

 

Mai, Piciule, ce-ai cu noi, tu n-auzi ca suntem albi ca laptele si frumosi de picam pe capete? :ang: Unde-ai vazut tu palarie de-aia cat roata carului la noi, la noi barbatii poarta basca si caciula de-aia tuguiata , adica "sau" caciula , ca nu le poarta una peste alta, vii tu acuma din ...de unde zici ca vii, ca nu stiu in cine sa dau, in care parte a tarisoarei, ce tot ii dai cu Casa Copilului la profil , am tot zis eu ca pun poza lui illu de la 1 an si 2 luni cand il spala maica-sa in albie, dar a zis ca nu-i de acord decat daca-i pun o frunza-n partea din fata, sau niste pampersi, vreun sortulet, ceva ... Eu sunt mai ochesica, m-am bronzat cu suvite sub nucul din vie, o dunga mai alba, alta mai intunecata, dupa cum m-a vazut soarele printre frunze, dar Mithras este spalacit de tot, zici ca are numai globule albe si n-a mancat de-o luna, tu fa bine si retrage-ti cuvintele , ca ma duc cu ele-n brate direct la comandament si ma plang acolo, sa stii! :rules:

Link to comment
Share on other sites

^^mda..

ala nu'i rasism? :huh:

 

Nu, Barcuta. Nu este. Piciu a glumit. Dar, si daca a vorbit serios tot nu-i rasism, e o constatare de-a lui, unde mai pui ca are si dreptate, semanam cu mexicanii , minus sombrero-ul. Pai, mexicanii sunt frumosi, de ce-ar fi de vise rele?

:rade:

Link to comment
Share on other sites

Mai fratilor,eu venii sa va-ntreb , florin si vesperala , cat timp mai carati voi apa cu ciurul si dac-ati adunat vreo picatura pe fundul ciurului... :confused: la cat ati jonglat voi cu RoAp, Aurel si Piciu, cand afara , cand inauntru, la cat i-ati ametit si clatinat ca pe boabe-n sticla, ar trebui s-aveti si voi niscaiva rezultate, sa se vada eficienta, vreun progres, ceva, pai, fratilor, mie tot cu minus si sub linie-mi da la evaluare, de la voi se vede altceva? :rade:

Link to comment
Share on other sites

Sa va salut si sa-i spun Narcisei ca Rubensul e tot pe drum pe drum pe drum, si p'aicea nicidecum :D:

A zis ca nu scapi tu nepupata . :airkiss:

 

Mai, Piciule, ce-ai cu noi, tu n-auzi ca suntem albi ca laptele si frumosi de picam pe capete? :ang: Unde-ai vazut tu palarie de-aia cat roata carului la noi, la noi barbatii poarta basca si caciula de-aia tuguiata , adica "sau" caciula , ca nu le poarta una peste alta, vii tu acuma din ...de unde zici ca vii, ca nu stiu in cine sa dau, in care parte a tarisoarei, ce tot ii dai cu Casa Copilului la profil , am tot zis eu ca pun poza lui illu de la 1 an si 2 luni cand il spala maica-sa in albie, dar a zis ca nu-i de acord decat daca-i pun o frunza-n partea din fata, sau niste pampersi, vreun sortulet, ceva ... Eu sunt mai ochesica, m-am bronzat cu suvite sub nucul din vie, o dunga mai alba, alta mai intunecata, dupa cum m-a vazut soarele printre frunze, dar Mithras este spalacit de tot, zici ca are numai globule albe si n-a mancat de-o luna, tu fa bine si retrage-ti cuvintele , ca ma duc cu ele-n brate direct la comandament si ma plang acolo, sa stii! :rules:

 

Narcisuco, sa faci bine si sa-mi expui poza cu "nudul gol" :D: ca sa nu mai fie suspiciuni , sa se dumireasca o persoana ca nu-s fomeie. :D: Sunt un barbat normal, cu totate cele ...

Link to comment
Share on other sites

RoAp tuna si fulgera pe niste mesaje, i-ati trimis careva , :-/ ma banuieste c-as sti eu ceva, pai, cum sa stiu, daca n-am butoane speciale, eu il am doar pe-ala cu " Adauga raspuns", acum pierdui si bulina aia albastra de sus, apas peste tot pe unde cred c-ar fi si n-o mai gasesc, :glaugh: sa va fie clar si sa nu mai dati vina pe mine. :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...