Jump to content
Vesperala Forum

Am venit...


Mihai LEONTE

Recommended Posts

am venit sa le urez la multi ani fericiti , o viata lunga si frumoasa tuturor doamnelor si domnisoarelor ce poarta minunatul nume, MARIA

imi permit sa-i urez aici si mamei mele pe care o cheama tot MARIA -LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE-sarut mana mama

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Edited by oemor
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am venit sa-i zic lui oemor ca e un paracios :haha: :yahoo: ce, parca eu nu l-am vazut pe el dand iama prin tot forumul si n-am suflat o vorba :funny:

 

am venit sa-i spun Narcisei ca nu sunt paracios doar ca m-a cuprins asa o gelozie cand am vazut ca primeste pupici si flori pe ascuns de la colegii mei de competitie ! :giveheart:

Link to comment
Share on other sites

...sa anunt marea mea realizare: l-am biruit cu argumente solide( ce-i drept , paralele cu stiinta ) pe NightShift, s-a declarat la podea...il tin insa sub atenta monitorizare, mi-e ca incepe sa miste iar :sherlok: O mica tranta cu Malitzia si am inchis subiectul, in favoarea mea :yahoo: ...asteptam si eu o mana de ajutor de la Bigdefender ...n-ai sa vezi, trecu cu arme si bagaje in tabara adversa...de parca adversarii nu erau si-asa destul de puternici :rade: :rade: :airkiss: ...oricum , iau lupta pe cont propriu si-i bat de una singura ! :hercules:

Link to comment
Share on other sites

Am venit sa iti zic ca m-am saturat sa traiesc in tara asta. Vreau sa emigrez... Nu se mai poate cu bataia asta de joc...

 

am venit sa-i spun malitziei sa nu mai fie suparata! :airkiss:

emigrarea nu este o solutie...

nu rezolva decat problemele de suprafata...

cat timp ai oameni dragi aici...parinti...prieteni...nu se merita sa pleci

aici esti iubita nu dincolo...

Edited by oemor
Link to comment
Share on other sites

Am venit sa-i multumesc lui Oemor pentru sustinere...Dar chiar m-am saturat de bataia asta de joc... Serios.Nu mai suport institutiile statutlui , iar toti desteptii aia care ne guverneaza sa se duca mai bine sa praseasca porumbul...ca se pricep mai bine, decat sa isi bata joc de noi cu legile lor aberate. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Am venit sa-i multumesc lui Oemor pentru sustinere...Dar chiar m-am saturat de bataia asta de joc... Serios.Nu mai suport institutiile statutlui , iar toti desteptii aia care ne guverneaza sa se duca mai bine sa praseasca porumbul...ca se pricep mai bine, decat sa isi bata joc de noi cu legile lor aberate. :tongue:

 

am venit sa vorbesc ceva cu malitzia!

uite malitzia cum gandesc eu...

cred ca fiecaruia dintre noi ne este greu intr-un fel sau altul

guvernantii nu o sa fie niciodata constienti de problemele noastre...

cred ca sunt functii pentru oameni fara sentimente si fara suflet!

gandeste-te la un singur lucru:

noi putem avea functiile lor cu toate ca nu toti ne dorim asta

dar ei niciodata nu o sa fie capabili sa inteleaga faptul ca totul are un inceput si un sfarsit!

si cand isi dau seama de asta este prea tarziu...ca noua nu ne mai pasa

eu te admir pentru tot ceea ce faci fara sa te cunosc si cred ca ai puterea sa treci peste mizeriile astea care ne fac viata amara!

da-le incolo ca esti o mamica frumoasa...

:airkiss: :airkiss: :airkiss:

:mousquetaire:

Edited by oemor
Link to comment
Share on other sites

Am venit pentru epilog.

 

Mie chiar ca nu-mi mai pasa...Eu prin asa calvar nu am trecut in viata mea.

 

Pentru o suma de bani de tot rasul m-am imbolnavit de nervi. Mai bine renuntam de tot si gata.

 

Si asa ..de banii astia nici pampers nu-i cumpar copilului. Dar am zis ca este dreptul meu...Acum sincer regret ca am avut tupeul sa-mi cer drepturile.

 

Hai ca esti dragut! :rolleyes: :bighug:

Edited by malitzia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...