vesperala Posted March 4, 2008 Report Posted March 4, 2008 eu nu am pe nimeni deasupra... îi fac un cadou Narcisei: Quote
Orpheus Posted March 4, 2008 Report Posted March 4, 2008 Un inger Pfuai....tort de frisca, nici macar nu-mi place , vrei musai sa ma faci sa fug prin cofetarii la ora asta, chiar ce program au cofetariile, cine stie ? Quote
Aida Posted March 5, 2008 Report Posted March 5, 2008 (edited) plimbare prin parc Edited March 5, 2008 by Aida Quote
Neo Posted March 5, 2008 Report Posted March 5, 2008 Din pacate nu am nici o imagine dar cea mai buna urare este sa ai muulta sanatate ! Daca ai sanatate ai detoate ! Quote
vesperala Posted March 5, 2008 Author Report Posted March 5, 2008 Din pacate nu am nici o imagine dar cea mai buna urare este sa ai muulta sanatate ! Daca ai sanatate ai detoate ! dar nu e nevoie să fie mereu imagine... pentru tine: Nichita Stănescu Gând 11 Eu cred că un om este ceea ce îşi aduce aminte despre sine însuşi. Bunăoară, eu mă consider pe mine ceea ce îmi aduc aminte că sunt. De asta uneori oamenii sunt în aparenţă schimbători sau au umori diferite. De fiecare dată îţi aduci aminte alte lucruri despre tine însuţi. Quote
vesperala Posted March 5, 2008 Author Report Posted March 5, 2008 Roza nu era pentru mine... http://images.google.ro/url?q=http://mytop...SgnauhpIpaDOk3Q Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.