Jump to content
Vesperala Forum

Poze facute de mine .


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

prin Sibiu

 

Vezi, vespe, vezi :allwrong: , n-ai vrut sa-mi faci si mie niste poze cu gradina vecinei de peste drum, ca e faina vazuta de sus, cu parcarea asta din spatele blocului, cu ciorile de la containerul cu gunoi, cu rufele mai mult sau mai putin spalate atarnand pe sforile de la balcoane, ca unele sunt colorate frumos, ca afara, da, gaseai tu ceva, eu acum cu ce-i dau clasa lui Adrian :( ? Si nu numai lui, c-au mai pus poze si Sami, Aprig, Asimetric... :rules: Numai eu sunt mereu cu temele nefacute... :resent:

 

Auzi, sefule Adrian, si sa stii ca inghetata avem si noi pe-aici, de-aia la cornet, sofisticata rau , ca ingredientele din ea sunt scrise pe 7 randuri si inca ceva din al 8-lea :yahoo: ! Su nici nu e scumpa, de-un leu primesti doua si 10 bani rest :cent:

Link to comment
Share on other sites

De unde sunt pozele? Cand? Cu cine? (asta nu ma intereseaza, dar am zis sa o scutesc pe Narcisa de efortul de a pune intrebarea .:lol: )

 

:bighug: Sefule Asimetric, in astfel de situatii nu ma dau in laturi de la niciun fel de efort , eu zic ca unde-s doi puterea creste . Si presiunea asupra secretosului de Barcelona , la fel.

Deci, Barcelonaaaaa, cu cine ? Ca in pozele tale nu se zareste niciun fel de vietuitoare :think: ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Inca una, din seria de toamna. :)

 

Bun :ok: ! Daca poti tu sa faci o asa toamna din toamna asta care mi se arata mie pe fereastra, fa-ma, rogu-te , si pe mine o codana de vreo 20 de toamne de-astea de-ale tale, cu cosite blonde ,ochi mari, albastri, mijlocel tras printr-un inel, imbracata intr-o ie de-a Samsarei si cu bratele pline de flori de camp... :pray:

Link to comment
Share on other sites

:( Pe ultima am taiat-o putin din lateral in Photoshop, ca era un copac ce arata cam ciudat acolo.

Pffff, atat de-aproape-am fost s-ajung pe desktopul vesperalei... :D: Eh, close enough. Thanks. :blush:

 

Bun :ok: ! Daca poti tu sa faci o asa toamna din toamna asta care mi se arata mie pe fereastra, fa-ma, rogu-te , si pe mine o codana de vreo 20 de toamne de-astea de-ale tale, cu cosite blonde ,ochi mari, albastri, mijlocel tras printr-un inel, imbracata intr-o ie de-a Samsarei si cu bratele pline de flori de camp... :pray:

 

Intr-adevar, toamna asta nu arata prea bine. Dar, din cand in cand, isi arata si o fatza mai frumoasa. Si eu sunt acolo sa ii fac portretul, atunci cand se intampla. :D:

As putea, dar asta ar insemna ca nu prea am ce schimba. Doar cateva mici modificari, pe ici, pe colo... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...