Jump to content
Vesperala Forum
vesperala

La multi ani, Asimetric!

Recommended Posts

Sefule Asimetric, incotro zoresti? La fel ca tine-am fost si eu , am dat toamna dupa toamna gandind mereu ca am de unde. Se pare ca nu mi-am facut prea bine socoteala, din moment ce acum caut sa cumpar.

:bighug:

La multi ani cu sanatate si spor! :hb1: :flowers:

Sefule Asimetric, incotro zoresti? La fel ca tine-am fost si eu , am dat toamna dupa toamna gandind mereu ca am de unde. Se pare ca nu mi-am facut prea bine socoteala, din moment ce acum caut sa cumpar.

:bighug:

La multi ani cu sanatate si spor! :hb1: :flowers:

La mine e si mai rau...

Multumesc. :)

:hugs: La mulţi ani, Marius! Să fii fericit şi să ţi se împlinească toate dorinţele!

:hugs: La mulți ani, bani și multă sănătate!

Of, Doamne, ne-a crescut mare baiatul! :bighug: Bag seama , scapare nu e nicaieri, si in Universul paralel anii curg ca si pe Terra, pe repede inainte! :o:

La multi ani, sa fii mereu sanatos si voios , sefule Asimetric ! :flowers:

Multumesc. :)

Intr-adevar, refugiul in universul paralel nu ma scapa de scurgerea timpului. Pe de alta parte, 25 de ani inseamna o milionime de secunda din existenta Universului. Deci, cred ca inca sunt tanar... :)

Sefule Asimetric , esti o persoana pe cinste, nu uita asta. Sotia ta va fi o norocoasa. Dupa cum norocosi suntem si noi sa te avem alaturi.

Ai in fata ani multi, depinde doar de tine sa-i faci frumosi. Esti cat se poate de bine echipat pentru asta. :flowers: :bighug:

Sefule Asimetric , esti o persoana pe cinste, nu uita asta. Sotia ta va fi o norocoasa. Dupa cum norocosi suntem si noi sa te avem alaturi.

Ai in fata ani multi, depinde doar de tine sa-i faci frumosi. Esti cat se poate de bine echipat pentru asta. :flowers: :bighug:

Cea mai frumoasa urare de azi. :) :D: Ca in fiecare an, de altfel. Si, mai ales, in ciuda tampeniilor pe care le-am facut in ultima vreme (recunosc ca incepusem sa cred ca sunt persona non-grata pe-aici). Multumesc. :)

Multumiri, tuturor! Apreciez mult. :)

Exista cateva cuvinte - cheie la care creierul meu se blocheaza. Unul din ele e "cinste", dar reactia asta are loc doar daca apare intr-o fraza in care predicatul e la persoana a doua singular (de obicei, verbul e "a face") si suna ca o intrebare. Reactia opusa se intampla atunci cand verbul este la persoana 1. Atunci se activeaza in creierul meu niste centri de care nici nu stiam.

Deci nu inteleg intrebarea ta. :) :lol: