Jump to content
Vesperala Forum

iSpy program supraveghere video de la distanta download free


pnv

Recommended Posts

iSpy v.2.0.4.3 download free program pentru supraveghere video audio de la distanta pe internet prin camera web obisnuite, ip camera, usb camera,multi source,si microfoane amplasate in perimetrul pe care doriti sa-l supravegheati

 

iSpy poate fi program folositor uneori atunci cand dorim sa supraveghem casa, o camera,poate cu copii mici, o masina,garaj auto, ori chiar un mic magazin sau orice alt perimetru inchis sau deshis

 

Ispy are detector de miscare, audio, poate inregistra si trimite screenshots-imagini,poze, dar poate face si inregistrari video-audio declansate de miscari in zona in care aveti amplasata camera web sau microfonul

se poate seta si o periodata de inactivitate,ca sa nu dea in gol, sa nu inregistreze aiurea

dar si "sensibilitatea" in detectarea miscarii,faceti teste miscand mana la camera,sau a sunetelor

Ispy are si remote access,aceste imagini, sunete se pot vedea-auzi live pe internet cu un simplu browser

adica daca sunteti plecati undeva iar in acel loc aveti conexiune la net, sau poate aveti telefon mobil conectat la internet puteti vedea in timp real-aproape real, imagini si sunete de pe camera web de supraveghere

 

- Ispy Detects, tracks and records every movement

- Detect and record sound

- Works with any number of microphones and web cameras simultaneously

- Combines multiple computers to a group, controlled via the web.

- Sends by email or SMS message that it detects motion or sound

- Attaches to messages images from Web cameras

- Sends e-mail images from the cameras at regular intervals

- Works with any device tracking.

- You can set up motion detection area using webcams

- Create groups, invite friends and give them access to their microphones and webcams

- Set up for what could record sound and video start and stop automatically

- Connect the iSpy server, as well as any installed programs iSpy on different computers to the Web site developer, and view all transmitted online video

- Remote access to the program

- Protection program password

ispy_program_supraveghere_video_de_la_distanta_download_free_vesperala.jpg

nu am imagine mai buna pentru ca...mi-e si mie lene o data sa-l instalez,am si un alt program de genul asta pus pe calculator

 

am spus ca Ispy e un program free, printre putinele gratuite, si singurul cu asa performante

dar daca vreti un altul mai un,am vreo 10,si d-alea super profesionale, atunci lasati vorbe aici

 

http://www.ispyconnect.com/features.aspx

 

http://www.ispyconnect.com/help.aspx

 

http://www.ispyconnect.com/download.aspx

 

am spus ca mi-e lene,dar daca aveti intrebari despre instalare sau orice altceva,ma las naiba de lene si o sa le lamurim pana la urma

 

acum vad ca ati modificat descrierea, acum se pot cere decat program free aici

nu-i nimic..alalteieri m-ati inchis in pravalie cu radu, acum ma incercati cu mici sicane

stati linistiti,n-o sa mai scriu nimic aici

la revedere

 

Link to comment
Share on other sites

alalteieri m-ati inchis in pravalie cu radu, acum ma incercati cu mici sicane

pnv, acel topic l-am inchis fiindca nu mai avea legatura cu softul. Uita-te in el si o sa vezi ca de la un moment dat nu se intampla altceva decat va luati unul de altul cu RoAp.

 

 

acum vad ca ati modificat descrierea, acum se pot cere decat program free

Nu eu am modificat descrierea. Nici nu am posibilitatea sa fac asta.

 

:hatoff:

Link to comment
Share on other sites

Am convingerea că PNV ştie că nu tu ai modificat, întrucât cunoaşte bine tipul de board invision şi ştie că doar adminii pot modifica. Logările la panoul v.com arată că în ultimele 2 luni doar eu am avut vreme de bântuit prin panoul de admin.

 

 

Ca să lămuresc totuşi lucrurile: aria cu cereri de programe a avut aceeaşi descriere din ziua când am deschis-o.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
iSpy v.2.0.4.3 download free program pentru supraveghere video audio de la distanta pe internet prin camera web obisnuite, ip camera, usb camera,multi source,si microfoane amplasate in perimetrul pe care doriti sa-l supravegheati

 

iSpy poate fi program folositor uneori atunci cand dorim sa supraveghem casa, o camera,poate cu copii mici, o masina,garaj auto, ori chiar un mic magazin sau orice alt perimetru inchis sau deshis

 

Ispy are detector de miscare, audio, poate inregistra si trimite screenshots-imagini,poze, dar poate face si inregistrari video-audio declansate de miscari in zona in care aveti amplasata camera web sau microfonul

se poate seta si o periodata de inactivitate,ca sa nu dea in gol, sa nu inregistreze aiurea

dar si "sensibilitatea" in detectarea miscarii,faceti teste miscand mana la camera,sau a sunetelor

Ispy are si remote access,aceste imagini, sunete se pot vedea-auzi live pe internet cu un simplu browser

adica daca sunteti plecati undeva iar in acel loc aveti conexiune la net, sau poate aveti telefon mobil conectat la internet puteti vedea in timp real-aproape real, imagini si sunete de pe camera web de supraveghere

 

- Ispy Detects, tracks and records every movement

- Detect and record sound

- Works with any number of microphones and web cameras simultaneously

- Combines multiple computers to a group, controlled via the web.

- Sends by email or SMS message that it detects motion or sound

- Attaches to messages images from Web cameras

- Sends e-mail images from the cameras at regular intervals

- Works with any device tracking.

- You can set up motion detection area using webcams

- Create groups, invite friends and give them access to their microphones and webcams

- Set up for what could record sound and video start and stop automatically

- Connect the iSpy server, as well as any installed programs iSpy on different computers to the Web site developer, and view all transmitted online video

- Remote access to the program

- Protection program password

ispy_program_supraveghere_video_de_la_distanta_download_free_vesperala.jpg

nu am imagine mai buna pentru ca...mi-e si mie lene o data sa-l instalez,am si un alt program de genul asta pus pe calculator

 

am spus ca Ispy e un program free, printre putinele gratuite, si singurul cu asa performante

dar daca vreti un altul mai un,am vreo 10,si d-alea super profesionale, atunci lasati vorbe aici

 

http://www.ispyconnect.com/features.aspx

 

http://www.ispyconnect.com/help.aspx

 

http://www.ispyconnect.com/download.aspx

 

am spus ca mi-e lene,dar daca aveti intrebari despre instalare sau orice altceva,ma las naiba de lene si o sa le lamurim pana la urma

 

acum vad ca ati modificat descrierea, acum se pot cere decat program free aici

nu-i nimic..alalteieri m-ati inchis in pravalie cu radu, acum ma incercati cu mici sicane

stati linistiti,n-o sa mai scriu nimic aici

la revedere

 

 

am si eu o?

cum pot detecta ce scrie mai sus :think:

 

Link to comment
Share on other sites

daca ai avea si tu "O", nu m-ai mai agita in gol pe mine

nu mai ai voie sa ma citezi, si in general s-o mai arzi aiurea

ti-am dat mesaj personal limpede, si nici la o camera video n-ai vrut sa ne vedem

evita-ma.

 

si voi, restul smecherilor de aici, imi cer scuze tuturor, mai putin lu Vesperala si lu Radu

mai am o ...si-un chibrit, va rog sa dati drumul la contul meu dintai, pnv, asa cum mi-e soarta

sa fiti bine.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Salut. daca ma poti ajuta. am o placa de captura in calculator nu stiu ce producator ce model mi-a dat-o cineva si doua camere de supraveghere una de interior si alta de exterior. cu ce program as putea sa vad ce filmeaza camerele in timp real si sa setez parametrii de inregistrare? multumesc

 

Poti sa le arunci sau sa le folosesti doar fizic pentru descurajare.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...